Omlazení pleti

Aplikace Kyseliny hyaluronové

A vaše datum narození nikdo neodhalí!

Aplikace botulotoxinu

Vypnutí a ošetření vějířků a vrásek na pleti

Ošetření pleti frakčním CO2 laserem

Rozlučte se s jizvami, akné a jinými nedokonalostmi

Mezoterapie – elixír mládí

Vypnutí, projasnění a omlazení díky radiofrekvenčnímu ošetření pleti

Rejuvenace – omlazení pleti

Zpomalení procesu stárnutí pokožky, zlepšení jejího vzhledu i kvalitu

Lifting obličeje pomocí mezonití

Vytvoření kolagenové sítě pro vypnutí pleti a stimulace vlastní tvorby kolagenu

Plazmaterapie

Vyhlazení jemných vrásek, kruhů pod očima a vypnutí unavené pleti vlastní krevní plazmou

Chemický peeling

Vyhlazení pleti bezbolestně a rychle pomocí chemického peelingu

/

Aplikace kyseliny hyaluronové

Krásná pevná pleť bez vrásek, plnými rty a vypnutými konturami není nedosažitelná. Díky výplním obsahujícím kyselinu hyaluronovou se vám může vaše přání splnit téměř na počkání.

Odskočte si na polední pauzu k nám na Artmedica clinic a vraťte se zpět do práce bez vrásek nebo s dotvarovanými rty.

Smyslné rty, vyhlazené vrásky, pevné obličejové kontury?

Odskočte si na polední pauzu k nám a vraťte se zpět do práce s vypnutými vráskami a odstraněnými vějířky.

Nevýrazné rty

Úzké nebo nevýrazné rty mohou trápit ženy všech věkových kategoriích. Výplň kyselinou hyaluronovou je jedna z nejúčinnějších metod, jak rty opticky zdůraznit, zvětšit nebo vylepšit.

Vrásky

Vrásky okolo nosu a očí, nebo nosoretní rýhy (od nosu ke koutkům úst), vrásky na horním rtu či čele vyřeší výplně s kyselinou hyaluronovou. Budete vypadat svěže, odpočinutě a omlazeně.

Povadlé kontury

S přibývajícím věkem a působením gravitace povolují kontury tváře a obličej „padá dolů“. Aplikace výplní kyselinou hyaluronovou pomůžou tvář zpevnit, vylepšit a vypnout uvolněné obličejové partie.

Kruhy pod očima

Ať už je jejich příčinou nedostatek spánku, pracovní vytížení nebo genetika, výplněmi kyselinou hyaluronovou můžete znovu dosáhnout podmanivého pohledu a svěžího a mladistvého očního okolí.

Modelace jednotlivých částí obličeje

Většina z nás jsou majiteli drobných „jedinečností“, které by na svém obličeji nejraději neviděli. Neinvazivní, nechirurgickou aplikací výplní kyseliny hyaluronové lze dosáhnout odstranění nerovností a nedokonalostí, které trápí právě Vás.

Jak ošetření probíhá?

Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak v místě aplikace. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.

Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti či drobné modřinky v místě vpichu. Po zákroku zhruba 6 hodin ošetřené místo nemasírujte, nemačkejte a nenamáhejte. Make-up můžete použít nejdříve po 12 hodinách od zákroku. Otok zmizí pozvolna do dvou dnů.

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Hydratace pokožky zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled. Plný účinek se dostaví do 21 dnů, kdy preparát nasaje vodu adaptuje se ve tkáni.

Co o zákroku říká Dita S., 58 let

„Na kliniku paní doktorky Adamcové jsem narazila díky kamarádce, které si nechala aplikovat výplně vrásek kolem očí a „drážek“ na čele. Byla to úžasná proměna a já jsem šťastná, že jsem se také odhodlala kliniku Artmedica navštívit. Paní doktorka mi pomohla vyřešit můj věčný boj s tmavými prohlubněmi pod očima, za což jsem jí moc vděčná…“

Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.

 

CENA ZA ZÁKROK: od 3.000 Kč