Ošetření pleti frakčním CO2 laserem

Odstranění některých pigmentových lézí, skvrn, pih a znamének pomocí laserového paprsku

Jizvy, akné, skvrny a jiná poškození pleti? Rozlučte se s nimi!

Pixel CO2 frakční laser umožňuje provádět frakční ablační resurfacing pokožky umožňuje vysoce efektivní ošetření sluncem poškozené pleti, jizev po akné a odstranění vrásek s minimálními otoky a podrážděním, minimální dobou rekonvalescence a nepohodlí pacienta.

Frakční laser Pixel CO 2 vytváří ablační zóny (čtvercové matrice bodů), které představují pouze 20% celkové ošetřované oblasti, okolní oblast zůstává nedotčena. Hojení poškozené tkáně probíhá rychleji prostřednictvím migrace keratinocytů z nepoškozené tkáně. Tím, že se poškozená oblast rychle reepitelizuje, snižuje se riziko infekce a nežádoucích vedlejších jevů.
Frakční CO2 laser řeší:
Jak to probíhá?

Zhruba 40 minut před zákrokem lékař nanese na ošetřovanou oblast znecitlivující krém. Před ošetřením pacient dostane ochranné brýle. Pixel CO2 frakční laser aplikuje laserovou energii přes holografické čočky, které rozdělí paprsek na 49 nebo 81 mikroskopických paprsků nebo pixelů (bodů).

Výsledkem je ablace, odpaření epidermis a vytvoření mikroskopických sloupců termálního poškození, které zasahují hluboko do kůže a silně stimulují tvorbu nového kolagenu. Frakčním laserem Pixel CO2 dosahujeme výborných výsledků obdobných jako při použití tradičních CO2 laserů, avšak s eliminací traumatických vedlejších efektů, minimalizaci doby rekonvalescence a nepohodlí pacienta. Ošetření např. celého obličeje frakčním laserem trvá zhruba 30 minut.

Výsledek závisí na radikálnosti zákroku. Frakční resurfacing odstraní hlubší vrásky, sluneční i senilní pigmentové skvrny, jizvy po akné a rozšířené póry. Zákrok stimuluje novotvorbu kolagenu v hlubších vrstvách kůže, několik měsíců po ošetření se tak pleť vypíná a zpevňuje. Výsledný efekt je vidět hned, jak se kůže zahojí, definitivní výsledek čekejte za 3 měsíce.

Oblast ošetřená frakčním Pixel CO2 laserem musí být 3 měsíce po výkonu chráněna před UV zářením krémem s SPF 50+.

Přístroje, které na zákrok používáme:
Co o zákroku říká Petra, 28 let
Po těle jsem měla malé kožní nárůstky, většinou byly schované pod oblečením, ale dost mi vadily a bylo mi nepříjemné, když jsem o ně zavadila. Objednala jsem se na konzultaci na kliniku Artmedica, kde mi velice laskavá paní doktorka Adamcová všechno vysvětlila a rychle a bezbolestně výrůstky odstranila…
Slovo paní doktorky
Tato moderní laserová technika je vhodná v případech, kdy chceme docílit odstranění nežádoucích projevů na kůži bez viditelných jizev, nebo kde lze při použití jiné techniky očekávat vznik nevzhledných jizev. Odpadá přitom šití rány a v některých případech dokonce i injekční znecitlivění.

I z projevu ošetřeného touto laserovou technikou lze provést histologické vyšetření. Hlavní výhodou laserového ošetření je přesnost, minimální krvácení, ničení infekčních zárodků a rychlé hojení, zanechávající při dodržení všech podmínek jen zanedbatelné stopy.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za ošetření pleti
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Odstranění výrůstku

Od 800 Kč

Objednat se

Frakční ošetření pleti

Od 6.500 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤