O nás

Spojili jsme naše znalosti a zkušenosti k tomu, abychom mohli plnit všechna vaše přání a to hned na dvou klinikách. V Karviné a nově také v Praze 1.

Díky zručnosti a estetickému vkusu mého týmu, aplikujeme změny a zlepšení s výsledkem co možná nejpřirozenějším.

Náš tým

Poznejte nás

MUDr. Kateřina Adamcová

V roce 1994 jsem absolvovala 3. LF UK nicméně od té doby se neustále vzdělávám, abych svým klientům mohla poskytnout prvotřídní péči. Specializuji se především na estetickou, regenerativní a anti-aging medicínu. 

Dále také na chirurgii v oblasti hlavy a krku, otorinolaryngologii nebo na liftingové metody nitěmi PDI a APTOS. Samozřejmostí je u mě aplikace výplňových materiálů, aplikace botolotoxinu nebo modelační techniky kyselinou hyaluronovou. Na denní bázi také pracuji s frakčním CO2 laserem, alexandritovým laserem nebo odstraňuji tetování a permanentní make-up pomocí Q switch YAG laseru. 

V neposlední řadě, působím v oblasti sublanční radiofrekvence nebo provádím ultrazvukové mikrolipokavitační liposukce LESC, které dále školím. Mohu také nabídnout aplikaci chemického peelingu a dermabraze nebo služby v oblasti dietologie. 

Ve všech zmíněných segmentech jsem prošla mnoha školeními, které byly završeny certifikátem.

Iveta Hrdinová

Všeobecnou sestrou jsem od roku 1992, kdy jsem dokončila své odborné zdravotnické vzdělání s maturitou a poté absolvovala Vyšší odbornou školu Managementu ve zdravotnictví a ošetřovatelství. 

Dříve jsem působila na postu zástupce vrchní sestry a poté jako vedoucí sestra ambulantní sekce. Také jsem prošla nezbytnými školeními k výkonu činností na chirurgickém sále. 

V současné chvíli působím v segmentu estetické a anti-aging medicíny, kde asistuji při zákrocích a provádění estetických výkonů, přičemž jsem absolvovala mnoho školení završenými certifikáty. 

Dále jsem také proškolena v některých laserových zákrocích, jako je epilace nebo odstranění tetování a permanentního make-upu. Na základě certifikátu mohu používat sublanční radiofrekvence eMatrix.

Viktorie Adamcová

Zuzana Kroupová

Ordinace

Nahlédněte do naší ordinace

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 900 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤