Elixír mládí - mezoterapie

Pevná a zdravější pleť díky vitamínovému a hydratačnímu koktejlu s kyselinou hyaluronovou.

Elixír mládí pro pružnou a zářivou pleť

Touha každé ženy je zpomalit viditelné projevy stárnutí pleti. Mezoterapie se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin i formou prevence stárnutí pokožky. Upravená vlastní krevní plazma je obohacená o růstové faktory a hojivé enzymy a umožňuje přirozeným, velmi šetrným a bezpečným způsobem proces revitalizace a omlazení nejen kůže a podkoží, ale i zastavuje padání vlasů a stimuluje jejich růst.
S čím vám mezoterapie pomůže:
Jak to probíhá?

Před ošetřením danou oblast znecitlivíme krémem s anestetikem. Necháváme ho působit přibližně 0,5–1 hodinu. Pak do kůže aplikujeme kyselinu hyaluronovou, která je pro hydrataci klíčová. Může být obohacená také o vitamíny, minerály, antioxidanty, nukleové kyseliny. Tyto látky pomáhají umocnit výsledný efekt. Aplikujeme dle stavu buď pomocí kanyly, která se zavádí jedním vpichem do pokožky, nebo injektorem, který umožňuje v jedné době aplikaci více jehličkami. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20–40 minut.

Co o zákroku říká H.P., 33 let

Mezoterapie je naprosto zázračné ošetření pleti. Nejen, že pod rukama paní doktorky Adamcové z kliniky Artmedica je to dokonalá relaxace, ale i pleť dostane neuvěřitelný elixír. Je viditelně vyživená a zářivá.

Slovo paní doktorky

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne a zpružní. 

Mezoterapii ráda doporučuji i mladším klientkám jako formu prevence stárnutí. Pleť trpí i takovou zdánlivou banalitou jako je nedostatečný pitný režim, což se v pozdějším věku projeví na pokožce. Mezoterapie pomáhá tkáním „nezapomenout, jak se kolagen a elastin vyrábí“.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Cena mezoterapie

od 3.500 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤