Niťový lifting

Ochablá, povadající kůže dostane zpět svůj tvar pomocí revolučního niťového liftingu!

Vraťte tvar, pružnost a krásu Vaší pleti!

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se ztenčuje, vadne a sesouvá směrem k dolní čelisti a stále častěji se na ní objevují vrásky.

Niťový lifting je revoluční metoda omlazení s výrazným liftujícím efektem bez použití skalpelu. Pomocí speciálně upravených nití s háčky složených z kyseliny polymléčné, kaprolaktonu a kyseliny hyaluronové přesouváme povadlou kůži na své původní místo. Nitě se pozvolna vstřebávají ve tkáni a svým účinkem dále stimulují novotvorbu kolagenu a elastinu. Výrazně vyživují vaši pokožku a zesilují efekt liftingu ještě dlouho po zákroku.
Niťový lifting řeší:
Jak to probíhá?

Ošetření niťový lifting je zcela bezbolestné, před aplikací nitě pokožku znecitlivíme. Do podkoží zavedeme niť pomocí jehly či kanyly o průměru 1,2 milimetrů a tím udržíme pokožku v požadované poloze. Miniaturní vpichy se rychle hojí a první efekt je patrný zhruba po týdnu.

Co o zákroku říká H.K., 58 let

Po přechodu mi začala “padat kůže”. S kamarádkami jsme si dělaly legraci, že vypadám jako šarpej. Plandající kůže v podpaží a ve tváři mě ale donutila hledat pomoc a jsem vděčná osudu, který mě svedl k paní doktorce Adamcové. Chtěla bych říci, že to bylo kouzlo, ale byla to paní doktorka z kliniky Artmedica, která mi tak moc pomohla.

Slovo paní doktorky

Tvář nás reprezentuje každý den, každou chvíli. Já bych tu svou dala pouze těm nejlepším v oboru pro daný zákrok. Kdo je lepší volba než školitel a trenér jiných lékařů?

Jsem jedna ze tří školitelů pro niťový lifting v Česku a Slovensku. Se svou odborností v oblasti chirurgie hlavy a krku si troufnu říci, že moje provedení je maximálně precizní a to se projevuje na velké spokojenosti klientů a regeneraci bez komplikací.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Cena niťového liftingu

od 15.000 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤