Rejuvenace - omlazení pleti

Rejuvenace je neinvazivní laserový zákrok, při kterém dojde k regeneraci a vypnutí pokožky, odstranění pigmentových skvrn, nerovností a prosvítání modrého zabarvení

Chcete být krásná pomocí tepla?

Metoda rejuvenace Vám umožní redukovat a zpomalovat proces stárnutí pokožky, zlepšit její vzhled i kvalitu. Laserové paprsky prohřejí neinvazivně hluboké vrstvy pokožky a pomůžou tak nastartovat přirozenou tvorbu kolagenu, stáhnout rozšířené póry, zjemnit drobné vrásky, odstranit nežádoucí pigmentaci a snížit prosvítání modravého zabarvení.

Rejuvenace vám pomůže v případech:
Jak to probíhá?
Po ozáření pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy. Vlivem tepla se nastartuje regenerace kolagenních a elastinových vláken, výsledkem je vypnutí pokožky, stažení pórů a zjemnění drobných vrásek. Pleť se se znovu nastartovanou tvorbou kolagenních a elastických vláken stává hladší, vypjatější, získává zlepšenou texturu s redukovanými drobnými nerovnostmi a vráskami.
Přístroje, které na zákrok používáme:
Slovo paní doktorky

Omlazení očního okolí provádíme speciálním typem laseru Q-switch YAG s možností proměny délky laserového paprsku v kombinaci s laserem Candela GentleLase, který je vybaven dvojitým dynamickým chlazením kůže, čímž mírní bolestivost, minimalizuje poškození a zarudnutí pokožky. 

Ošetření se zaměřuje na snížení prosvítání modravého zabarvení, snížení nežádoucích pigmentací, vypnutí a zjemnění jemných vrásek podporou kolagenu a elastinogeneze.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za omlazení pleti
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Cena dle rozsahu a intenzity

Od 6.000 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤