Botulotoxin

Vypnutí a odstranění vrásek a vějířků pomocí botulotoxinu

Odčarujte si vrásky

Odskočte si na polední pauzu k nám a vraťte se zpět do práce s vypnutými vráskami a odstraněnými vějířky.

Botulotoxin dočasně vyřazuje z provozu mimické svaly, ale jen na omezené ploše aplikované látky. Působením botulotoxinu dochází k zablokování nervového zakončení, tím zabraňuje pohybu svalu a nevytváří se vráska. Časem ale dochází k opětovné hybnosti svalu. Účinek je reverzibilní, není nastálo. Aplikuje se všude tam, kde mimické svaly stahují povrch pleti do vějířku nebo vrásek. Tímto způsobem se ošetřují vertikální vrásky mezi obočím, horizontální na čele nebo vějířkovité kolem očí. Botulotoxin se též používá k odstranění nadměrného pocení, léčbě migrény a různých spastických stavů v medicíně.

S čím vám botulotoxin pomůže:
Jak to probíhá?

Botulotoxin se aplikuje ambulantně, tenkou jehlou několika vpichy do svalu nebo do podkoží v ošetřované oblasti. Počet vpichů a množství jednotek botulotoxinu závisí na dané oblasti, síly stažení svalu a typu aplikované látky. Ošetření je téměř bezbolestné a bývá vnímáno jen jako drobné štípnutí. Zákrok trvá přibližně 10 minut.

Co o zákroku říká Vlaďka, 40 let

K pojmu botulotoxin jsem měla zakódovaných spoustu předsudků a strašáků: že dělá z obličejů nehybné masky, z úst kačery, atp. Přišla jsem za paní doktorkou na kliniku Artmedica s hlubokými vráskami na čele a paní doktorka Adamcová mi detailně vysvětlila, jak zákrok probíhá a jaký bude výsledek. Jsem z ošetření nadšená, bylo to rychlé, cítila jsem jen malinký tlak na čele a vůbec nevypadám jako maska bez mimických projevů.

Slovo paní doktorky

Aplikace botulotoxinu je určena jedině do rukou odborného a speciálně zaškoleného lékaře. Procedura je ambulantní s minimální zátěží, naší klienti ji mohou absolvovat i během tzv. obědové přestávky. Nástup úplného účinku u aplikace botulotoxinu je individuální, většinou je od 3. do 10. dne. Efekt zákroku vydrží po první aplikaci přibližně 3 až 6 měsíců, poté se stávají svaly opět aktivní a vrásky se opět začínají tvořit. Vrásky se postupem času změlčují a s opakovanými aplikacemi botulotoxinu časem zcela vymizí.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Cena aplikace botulotoxinu

od 2.000 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤