Plazmaterapie

Unikátní omlazovací a regenerační metoda aplikací vlastní krevní plazmy

Dopřejte si svou přirozenou krásu a stimulujte samu sebe!

Plazmaterapie je jedinečná metoda aplikace speciálně upravené vlastní krevní plazmy, která pomáhá regenerovat kožní buňky. Přirozenou cestou tak dochází k oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek, podpoře produkce kolagenu ve tkáni nebo k revitalizaci vlasových kořínků. Upravená vlastní krevní plazma je obohacená o růstové faktory a hojivé enzymy a umožňuje přirozeným, velmi šetrným a bezpečným způsobem proces revitalizace a omlazení nejen kůže a podkoží, ale i zastavuje padání vlasů a stimuluje jejich růst.
S čím vám plazmaterapie pomůže:
Jak to probíhá?

Zákroku předchází odběr 20 ml krve, ze které se odstředí plazma ve speciálním uzavřeném setu. Na oblast vpichu naneseme na 45 minut mast obsahující anestetika a upravenou plazmu aplikujeme mikrojehličkami na poškozená místa. Po výkonu je kůže mírně zarudlá, lehce oteklá a z toho důvodu přikládáme chladivé polštářky. Mohou se objevit i drobné modřinky. Ošetření trvá zhruba 20-30 minut a závisí na lokaci aplikace. Výsledek je viditelný po ihned po aplikaci a zhojení drobných možných modřinek a dále pak po 2 až 3 týdnech. Výsledek obvykle trvá až 12 měsíců. Elasticita pokožky se v průběhu aplikací zlepšuje, dochází k hydrataci, vypnutí a rozjasnění pokožky.

Co o zákroku říká Dana, 41 let

Dlouhodobě mě trápily jizvičky po akné, rozšířené póry a celkově ošklivá pleť. Přestože mi nedělá dobře pohled na odběr krve, osmělila jsem se a objednala na léčbu plazmaterapií k paní doktorce Adamcové. Uklidnilo mě, že jsem si odběru krve ani nevšimla, paní doktorka mě zabavila a bylo to. S výsledkem aplikace jsem maximálně spokojená, pleť mám hladkou, jasnou a „vyčištěnou“…

Slovo paní doktorky

Hlavními stimulátory pro růst buněk kůže se při této terapii stávají vlastní aplikované části, růstové faktory krevních destiček. Ty také aktivují kmenové buňky v místě, kam plazmu aplikujeme. Toto ošetřeni je vhodné i pro klienty s velmi citlivou pokožkou i alergiky.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Cena plazmaterapie

od 4.500 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤