Vyplnění vrásek

Aplikace kyseliny hyaluronové

Zdůraznění lícních kostí, odstranění nerovností, modelace tvaru a zbavení těla hlubokých vrásek

Aplikace botulotoxinu

Vypnutí a ošetření vějířků a vrásek na pleti

/

Aplikace kyseliny hyaluronové

Krásná pevná pleť s vyhlazenými vráskami, plnými rty a vylepšenými nedokonalostmi díky výplním obsahujícím kyselinu hyaluronovou.

Smyslné rty, vyhlazené vrásky, pevné obličejové kontury?

Odskočte si na polední pauzu k nám a vraťte se zpět do práce s vypnutými vráskami a odstraněnými vějířky.

Nevýrazné rty

Úzké nebo nevýrazné rty mohou ženy trápit ve všech věkových kategoriích. Výplň je jedna z nejúčinnějších metod, jak rty opticky zdůraznit, zvětšit nebo vylepšit.

Vrásky

Vrásky okolo nosu a očí, nebo nosoretní rýhy (od nosu ke koutkům úst), vrásky na horním rtu či čele vyřešíte výplněmi. Budete vypadat svěže, odpočinutě a omlazeně.

Povadlé kontury

S přibývajícím věkem a působením gravitace povolují kontury tváře a obličej „padá dolů“. Aplikace výplní pomůžou tvář zpevnit, vylepšit a napnout uvolněné obličejové partie.

Kruhy pod očima

Ať už je příčinou nedostatek spánku, pracovní vytížení nebo genetika, výplněmi můžete znovu dosáhnout podmanivého pohledu a svěžího a mladistvého očního okolí.

Modelace jednotlivých částí obličeje

Většina z nás jsou majiteli drobných „jedinečností“, které by na svém obličeji nejradši neviděli. Neinvazivní, nechirurgickou aplikací výplní kyseliny hyaluronové můžete dosáhnout odstranění nerovností a nedokonalostí, které Vás trápí.

Jak to probíhá?

Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak v místě aplikace. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.

Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti či drobné modřinky v místě vpichu. Po zákroku zhruba 6 hodin ošetřené místo nemasírujte, nemačkejte a nenamáhejte. Makeup můžete použít nejdříve po 12 hodinách od zákroku. Otok zmizí pozvolna do dvou dnů.

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Hydratace pokožky zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled. Plný účinek se dostaví do 21 dnů, kdy preparát nasaje vodu adaptuje se ve tkáni.

Co o zákroku říká Dita S., 58 let

„Na kliniku paní doktorky Adamcové jsem narazila díky kamarádce, které si nechala aplikovat výplně vrásek kolem očí a „drážek“ na čele. Byla to úžasná proměna a já jsem šťastná, že jsem se také odhodlala kliniku Artmedica navštívit. Paní doktorka mi pomohla vyřešit můj věčný boj s tmavými prohlubněmi pod očima, za což jsem jí moc vděčná…“

Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.


CENA ZA ZÁKROK: od 3.000 Kč