Modelace nosu a lícních kostí

Úprava tvaru nosu a lícních kostí bez operace

Pořiďte si bez chirurgického zásahu nos, který se Vám líbí

Aplikací vhodných výplní s obsahem kyseliny hyaluronové dosáhněte vytvarování nosu a lícních kostí do vytouženého tvaru.

Odstranění nerovností a nedokonalostí bez operace
Vylepšení vzhledu, nerovností a nedokonalostí v oblasti nosu a lícních kostí aplikací výplní s kyselinou hyaluronovou je ideálním řešením při obavách z chirurgického zásahu.
Mini-invazivní zákrok bez rekonvalescence
Dlouhodobé, ale nedefinitivní řešení Nos a lícní kosti tvoří dominanty obličeje, proto je pochopitelné, že definitivní – chirurgický zásah může vyvolat obavy z výsledku a změny vzhledu obličeje. Dermální výplň tělo odbourá většinou za dva roky, aplikaci lze ale po uplynutí bezpečně opakovat.
Dlouhodobé, ale nedefinitivní řešení
Nos a lícní kosti tvoří dominanty obličeje, proto je pochopitelné, že definitivní – chirurgický zásah může vyvolat obavy z výsledku a změny vzhledu obličeje. Dermální výplň tělo odbourá většinou za dva roky, aplikaci lze ale po uplynutí bezpečně opakovat.
Jak to probíhá?
Během zákroku
Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak v místě aplikace. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.
Po zákroku
Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti či drobné modřinky v místě vpichu. Po zákroku zhruba 6 hodin ošetřené místo nemasírujte, nemačkejte a nenamáhejte. Makeup můžete použít nejdříve po 12 hodinách od zákroku. Otok zmizí pozvolna do dvou dnů.
Výsledek
Výsledek zákroku je ihned viditelný. Hydratace pokožky zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled. Plný účinek se dostaví do 21 dnů, kdy preparát nasaje vodu adaptuje se ve tkáni.
Shrnutí zákroku
Ošetření trvá zhruba 15-20 minut a výsledek je ihned viditelný. Plná rekonvalescence je do 2 dnů. Naprostý účinek se dostaví do 21 dnů. Týden není doporučeno vystavovat se slunci, soláriu, či sauně, necestovat letadem a vyhodnout se aktivnímu sportu.
Jaké materiály používáme
Restylane
Výborné výplně s 20 letou praxí jsou používány většinou ke zdokonalení rysů obličeje a tvarování kontur, vyplňovaní linek a vrásek.
Juvéderm
Je kolekce dermálních výplní #1 na světě, které disponují 5 různými produkty dle specifckých potřeb. Například zvětšení rtů, hladkému vypnutí pokožky či zvýraznění kontur obličeje.
Stylage
Je řada inovativních zasíťovaných injekčních dermalních plniv, která obsahují kyselinu hyaluronovou a různé antioxidanty pomcí patentované technologie IPN-Like.

Všechny výplně použiváme jen v té nejlepší kvalitě přímo od certifikovaných výrobců a dodavatelů, garantujeme tak maximální kvalitu a spokojenost.

Aplikace výplní také vyřeší
Co o zákroku říká Linda H., 30 let
Od puberty jsem byla nespokojená se svým nosem, byl to subjektivní pocit, v zrcadle jsem vždycky viděla jen hrbolatý nos a nic jiného. Operace jsem se ale bála, jednak kvůli bolesti a rekonvalescenci, ale také kvůli změně, kterou by to nevratně přineslo. Modelace a vylepšení tvaru nosu touto metodou bylo pro mě jedinečným řešením. Jsem s výsledkem velice spokojená…
Slovo paní doktorky

Tvar nosu a lícních kostí je častým původcem problémů se sebevnímáním a sebevědomím. Aplikace výplní pomůže klientům rychle a dlouhodobě upravit podobu a tvar nosu a lícních kostí a nabýt sebejistoty. Tento neoperační zásah jim často může pomoci v rozhodování, zda podstoupit plastickou operaci nebo ne.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Cena dle použitého materiálu

od 5.000 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤