Modelace tvaru obličeje

Modelace tvaru obličeje

Toužíte po jiném nosu, lícních kostech nebo bradě? Pojďte dál

Lifting obličeje pomocí mezonití

Vytvoření kolagenové sítě pro vypnutí pleti a stimulace vlastní tvorby kolagenu

Lipolýza  – odstranění tukových váčků

Efektivní ošetření poškozené pleti, jizev po akné, odstranění vrásek, některých
pigmentových lézí a cévních žilek

/

Modelace tvaru obličeje

Úprava tvaru nosu a lícních kostí bez operace

Pořiďte si bez chirurgického zásahu nos, který se Vám líbí

Aplikací vhodných výplní s obsahem kyseliny hyaluronové dosáhnete vytvarování nosu a lícních kostí do vytouženého tvaru.

Odstranění nerovností a nedokonalostí bez operace

Vylepšení vzhledu, nerovností a nedokonalostí v oblasti nosu a lícních kostí aplikací výplní s kyselinou hyaluronovou je ideálním řešením při obavách z chirurgického zásahu.

Mini-invazivní zákrok bez rekonvalescence

Dlouhodobé, ale nedefinitivní řešení
Nos a lícní kosti tvoří dominanty obličeje, proto je pochopitelné, že definitivní – chirurgický zásah může vyvolat obavy z výsledku a změny vzhledu obličeje. Dermální výplň tělo odbourá většinou za dva roky, aplikaci lze ale po uplynutí bezpečně opakovat.

Jak ošetření probíhá?

Během zákroku
Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak v místě aplikace. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.

Po zákroku
Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti či drobné modřinky v místě vpichu. Po zákroku zhruba 6 hodin ošetřené místo nemasírujte, nemačkejte a nenamáhejte. Make-up můžete použít nejdříve po 12 hodinách od zákroku. Otok zmizí pozvolna do dvou dnů.

Výsledek
Ošetření trvá zhruba 15-20 minut a výsledek je ihned viditelný. Plná rekonvalescence je do 2 dnů. Naprostý účinek se dostaví do 21 dnů. Týden není doporučeno vystavovat se slunci, soláriu, či sauně. Není vhodné cestovat letadlem a doporučuje se vyhnout aktivnímu sportu.

Shrnutí zákroku
Ošetření trvá zhruba 15-20 minut a výsledek je ihned viditelný. Plná rekonvalescence je do 2 dnů. Naprostý účinek se dostaví do 21 dnů. Týden není doporučeno vystavovat se slunci, soláriu, či sauně, necestovat letadem a vyhodnout se aktivnímu sportu.

Jaké materiály používáme

Restylane
Výborné výplně s dvacetiletou praxí jsou používány většinou ke zdokonalení rysů obličeje a tvarování kontur, vyplňovaní linek a vrásek.

Juvéderm
Je kolekce dermálních výplní č. #1 ve světě, které disponují 5 různými produkty dle specifických potřeb. Například zvětšení rtů, hladkému vypnutí pokožky či zvýraznění kontur obličeje.

Stylage
Je řada inovativních zasíťovaných injekčních dermalních plniv, která obsahují kyselinu hyaluronovou a různé antioxidanty pomocí patentované technologie IPN-Like.

Všechny výplně používáme jen v té nejlepší kvalitě přímo od certifikovaných výrobců a dodavatelů, garantujeme tak maximální kvalitu a spokojenost.

Aplikace výplní také vyřeší

Co o zákroku říká Linda H., 30 let

Od puberty jsem byla nespokojená se svým nosem, byl to subjektivní pocit, v zrcadle jsem vždycky viděla jen hrbolatý nos a nic jiného. Operace jsem se ale bála, jednak kvůli bolesti a rekonvalescenci, ale také kvůli změně, kterou by to nevratně přineslo. Modelace a vylepšení tvaru nosu touto metodou bylo pro mě jedinečným řešením. Jsem s výsledkem velice spokojená…

Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.

  • Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

CENA ZA ZÁKROK: od 5.000 Kč