Quanta System Ultralight EVO laser

Řeší permanentní epilaci, redukci vrásek, léčbě akné a jizviček po akné, redukci pigmentových skvrn a odstraňování tetování

Náš nejnovější, nejmodernější a nejuniversálnější laser Ultralight EVO od italského výrobce Quanta je jedinečný pomocník při permanentní epilaci, redukci vrásek, léčbě akné a jizviček po akné, redukci pigmentových skvrn a odstraňování tetování.

Přístroj řeší:
Výhody:
Jak to probíhá?

Laserové ošetření spočívá v zaměření energie záblesku pouze na místo problému pokožky pacienta, a proto nezpůsobí plošné tepelné poškození tkáně. Výkon je vnímán jako štípnutí gumičkou. Před ošetřením je možné použít anestetický krém. Zákrok trvá dle rozsahu průměrně 20 min.

Výsledky ošetření

„Zákrok je potřeba několikrát opakovat, než je tetování zcela odstraněno. Pigmentace tetování se totiž nachází v několika vrstvách pod sebou, které musí laser rozbíjet postupně. U profesionálních tetování je potřeba minimálně série 3 ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními musí být minimální pauza šesti týdnů.”  MUDr. Kateřina Adamcová, Artmedica Clinic

Co o zákroku pomocí tohoto přístroje říká Sam, 33 let

Přítelkyni se nelíbilo moje tetování z dřívějších let, rozhodl jsem se, že si ho nechám odstranit. Tetování vzniklo kdysi jako “spontánní nápad” a nebylo ani provedené v nějakém profesionálním salónu, tak jsem měl trochu obavy, jak to půjde odstranit. Paní doktorka Adamcová si s tím ale poradila báječně a po třetím ošetření mám zase “čistý rejstřík“.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 900 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤