Odstranění pocení

Botulotoxin na pomoc proti nadměrnému pocení: zablokováním potních žláz!

I nadměrné pocení se dá řešit!

Hyperhidróza nebo-li nadměrné pocení je velice nepříjemné a může být společenským handicapem, obzvláště pro lidi, kteří vystupují na veřejnosti nebo často jednají s klienty. Rozhodně to není důsledkem nedostatečné hygieny, navíc možnosti kosmetických přípravků jsou limitované.

Zvýšená činnost potních žláz se často projevuje lokálně v určitých oblastech těla. Mohou k ní přispívat některé faktory jako je stres, špatná životospráva, úzkostné stavy, deprese atd. Pokud vás trápí hyperhidróza, pak nezoufejte, existuje na to řešení – aplikace botulotoxinu.

Produkci potních žláz lze potlačit v několika oblastech:
Jak to probíhá?

Aplikace přípravku je téměř bezbolestná. Před ošetřením se může provést Minorův (jod-škrobový) test, který lépe identifikuje místo zvýšeného pocení. Poté je možné aplikovat znecitlivující krém. 

Nano-jehličkou lékař aplikuje botulotoxin do požadované oblasti. Zákrok se provádí ambulantně a samotné ošetření nadměrného pocení botulotoxinem trvá cca. 15-20 minut. Účinek přichází pozvolna obvykle během 2–10 dnů po zákroku.

Co o zákroku říká E.K., 47 let

Nadměrné pocení mě donutilo vyhledat lékařskou pomoc a jsem velice ráda, že jsem ji našla právě u paní doktorky Adamcové. Problém vyřešila aplikací botulotoxinu. Samotný zákrok nebyl bolestivý, cítila jsem jen mírný tlak. Výsledek mi velice pomohl, jak fyzicky, tak psychicky.

Slovo paní doktorky

Postačí obvykle jedna aplikace botulotoxinu do partií, kde máme záměr omezit pocení. Další aplikace je nutná až po odeznění účinku, nejdříve za 7 měsíců, nejčastěji za 12 měsíců.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Odstranění pocení

od 5.000 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤