Odstranění celulitidy

Zbavte se celulitidy a užívejte si krásnou, pevnou pokožku celého těla

Pomerančová kůže patří pomerančům, ne Vám!

Nenechte si namluvit, že celulitidu odstraníte kardio-cvičením a hubnutím. I modelky trápí pomerančová kůže a my na boj s ní máme účinné zbraně! 

Celulitida, hrbolatá kůže, pomerančová kůže nebo prostě jen “ďolíčky” společně označují problém, kvůli kterému mnohé ženy nechtějí do plavek, i když mají postavu modelky. Problém, který vzniká kvůli úbytku kolagenu v podkoží, kvůli hormonálním změnám, kvůli sedavému zaměstnání nebo celkově kvůli znečištěnému organismu. Chcete se ho také zbavit?

Tyto zákroky vám pomůžou odstranit celulitidu
Co o zákroku říká Karolína, 32 let

V pubertě jsem dost přibírala na váze a nechala jsem to zajít bohužel daleko. Cvičením a dietami se mi pak podařilo hodně shodit, ale z těla jsem byla pořád zoufalá. Maminka mi našla paní doktorku Adamcovou a ta mi neuvěřitelně pomohla. Absolvovala jsem u ní lipomasáže i liposukci a jsem zase na své tělo pyšná.

Slovo paní doktorky

Celulitida není jen “důsledek nadváhy”, bojuje s ní 90% žen a mnoho mužů. Velice ráda pomáhám klientkám detoxikovat organismus, masáží urychlovat lymfatický systém, případně liposukcí řešit problematické partie a získávat tak vysněnou, pevnou postavu.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤