Odstranění znamének, pigmentových skvrn, pih a hemangiomů

Odstraňte nedokonalosti pomocí laseru nebo chemického peelingu

Znaménka, pigmentové skvrny a hemangiomy - nemusíte si na ně zvykat! Můžete je nemít!

Nežádoucí projevy na kůži, jako jsou cévní metličky, hemangiomy či pigmentové léze, odstraňujeme nejčastěji moderním výkonným laserem Candela GentleLase.

Candela GentleLASE je jako jediný vybavený dvojitým chlazením kůže, čímž minimalizuje poškození ošetřované oblasti, mírní citlivost zákroku, mírní zarudnutí pokožky a současně umožňuje použít vyšší energie při zákroku.

Pigmentové skvrny lze také řešit chemickým peelingem a Q switch YAG laserem. Poradíme Vám, která z metod je na Váš problém ta nejvhodnější a nejúčinnější.

Před ošetřením pih je nutné vyšetření dermatologem k vyloučení malignity.

Jak to probíhá?

Při vyšetření lékař rozhodne, jaký postup na vyřešení problému zvolí. Laserové ošetření pomocí přístroje Candela GentleLASE spočívá v zaměření energie záblesku pouze na místo problému pokožky pacienta, a proto nezpůsobí plošné tepelné poškození tkáně. 

Výkon je vnímán jako štípnutí gumičkou. Před ošetřením je možné použít anestetický krém. Zákrok trvá dle rozsahu průměrně 20 min.

Co o zákroku říká Petra, 58 let

Stařecké skvrny mě trápily na hřbetech ruky a na obličeji. Na klinice Artmedica paní doktorky Adamcové to rychle a komfortně vyřešili. Celá návštěva kliniky byl velice příjemný zážitek, s paní doktorkou si plánuji další ošetření.

Slovo paní doktorky

Na vzniku pigmentových skvrn se významně podílí vliv UV záření. Čím více byla a je pokožka vystavována slunečnímu záření, tím častěji trpí těmito pigmentovými změnami. 

V letních měsících bývají výrazněji zbarvené, na zimu vybledávají. Jejich odstranění patří k často vyhledávaným ošetřením, pigmentové skvrny se totiž často nacházejí na dobře viditelných místech, jako je obličej nebo hřbety rukou.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za ošetření
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.

Cena konzultace s lékařem je 900 Kč

Odhadovaná cena zákroku

Od 600 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 900 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤