CANDELA GentleLASE

Řeší nežádoucí projevy na kůži, jako jsou cévní metličky, hemangiomy či pigmentové léze, stejně jako trvalou epilaci či odstranění tetování či permanentního make-upu

Candela GentleLASE je jako jediný vybavený dvojitým chlazením kůže, čímž minimalizuje poškození ošetřované oblasti, mírní citlivost zákroku, mírní zarudnutí pokožky a současně umožňuje použít vyšší energie při zákroku.

Přístroj řeší:
Výhody:
Jak to probíhá?

Laserové ošetření spočívá v zaměření energie záblesku pouze na místo problému pokožky pacienta, a proto nezpůsobí plošné tepelné poškození tkáně. Výkon je vnímán jako štípnutí gumičkou. Před ošetřením je možné použít anestetický krém. Zákrok trvá dle rozsahu průměrně 20 min.

Výsledky ošetření

Po ošetření se může vytvořit modřinka, stroupek či puchýřek. U jednotlivých ošetření se výsledky liší. Po dobu několika týdnů od ošetření se doporučuje vyvarovat se intenzivního slunění a používat ochranné krémy s SPF +50.

Co o zákroku pomocí tohoto přístoje říká H.K., 55 let

Stařecké skvrny mě trápily na hřbetech ruky a na obličeji. Na klinice Artmedica paní doktorky Adamcové to rychle a komfortně vyřešili. Celá návštěva kliniky byl velice příjemný zážitek, s paní doktorkou si plánuji další ošetření.

Co o zákroku pomocí tohoto přístroje říká Anna L., 43 let

Nechala jsem si provést trvalou epilaci tímto přístrojem paní doktorkou Kateřinou Adamcovou. Ošetření bylo naprosto bezbolestné a výsledek je dokonalý. A trvalý!

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za ošetření pleti
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.

Cena konzultace s lékařem je 900 Kč

Cena epilace

od 800 Kč

Objednat se

Odstranění žilek, pigmentací, růžovky

Od 800 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 900 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤