VYPLNĚNÍ VRÁSEK

Aplikace kyseliny hyaluronové

Zdůraznění lícních kostí, odstranění nerovností, modelace tvaru a zbavení těla hlubokých vrásek

Aplikace botulotoxinu

Vypnutí a ošetření vějířků a vrásek na pleti

/

Kruhy pod očima

Zbavte se dlouhodobě váčků, vrásek a kruhů pod očima pomocí aplikace kyseliny hyaluronové.

Získejte zpět hluboký podmanivý pohled!

Největší roli při vzniku kruhů pod očima hraje nedostatek spánku, alergie, věk či genetické dispozice. Kruhy pod očima mohou být také známkou každodenního stresu, dehydratace, a podobně. Pomůžeme Vám se jich zbavit!

 • Okamžitě viditelný efekt
  Výsledek je viditelný ihned po ošetření, pokožka je omlazená a vyhlazená. Váš pohled dostane znovu tu správnou jiskru.

 • Bezpečná aplikace
  Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. Její aplikace působí okamžitě a současně podporuje znovuobnovení pokožky. MUDr. Kateřina Adamcová ji aplikuje osobně, ošetření je tedy naprosto bezpečné.

 • Efektivnější než drahý krém
  Krémy nemají zdaleka takový účinek jako výplně kyselinou hyaluronovou. Šetřete tak svůj čas i peněženku.

 • Dlouhodobý efekt
  Délka efektu výplní s kyselinou hyaluronovou je většinou jeden rok. V mnoha případech se po několika letech pokožka obnoví, že výplně nejsou třeba vůbec.

Jak to probíhá?

Po desinfekci kůže je do ošetřované oblasti aplikována kyselina hyaluronová injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak v místě aplikace. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.

Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti či drobné modřinky v místě vpichu. Zhruba 6 hodin po zákroku ošetřené místo nemasírujte, nemačkejte a nenamáhejte. Make up můžete použít nejdříve po 24 hodinách od zákroku. Otok zmizí pozvolna do dvou dnů.

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Hydratace pokožky zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled. Plný účinek se dostaví do 21 dnů, kdy preparát „sedne“ vodu adaptuje se ve tkáni.

Co o zákroku říká David R., 38 let

Paní doktorka Adamcová mě zbavila tmavých kruhů, vrásek a povadající jemné kůže v oblasti pod očima. Jsem nadšený její dokonalou péčí a výsledkem…

Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.

 • Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

CENA ZA ZÁKROK: