Chirurgie

Chirurgická sutura ušního lalůčku

Napravíme nechtěné změny

Chirurgické odstranění výrůstků na kůži

Hezká pleť potěší a zvedne sebevědomí. Zbavte se výrůstků na kůži tzv. fibromů jednou pro vždy.

/

Chirurgické odstranění výrůstků na kůži

HEZKÁ PLEŤ POTĚŠÍ A ZVEDNE SEBEVĚDOMÍ

Zbavte se výrůstků na kůži tzv. fibromů jednou pro vždy. Kožní výrůstky neboli fibromy jsou kožní útvary různé velikosti. Vznikají zmnožením okolní tkáně a mívají proto buď stejnou nebo podobnou barvu jako okolní pokožka. Působí však nepřirozeně a mohou být dokonce potenciálním zdrojem rakovinného bujení. Ne nadarmo patří odstranění kožních výrůstků mezi zákroky, které provádíme nejčastěji..

Stejně tak po vyšetření dermatologem odstraňujeme I různé nevy , znaménka. Kvalitní diagnostika dermatologem je nezbytná Způsob odstranění konkrétního výrůstku na kůži závisí nejen na jeho velikosti, ale také na určení jeho typu. 

Výrůstky odstraňujeme klasicky i laserem Odstranění výrůstků na kůži klasickou metodou, tedy vyříznutím, volíme v případě větších kožních útvarů a při podezření, že uvnitř výrůstku probíhají určité změny. Pohodlnější ošetření laserem volíme u menších a bezproblémových útvarů.

Průběh ošetření

Provede se lokální anesteziie opichem. Klasické chirurgické odstranění výrůstku trvá několik minut, . Po vyjmutí výrůstku lékař řez jemnými stehy zašije tak, aby vzniklá jizvička nebyla viditelná. Zákrok se provádí ambulantně. Klient po jeho provedení ihned odchází domů.

Výsledky ošetření

Po chirurgickém odstranění výrůstku vás objednáme na kontrolu a vyjmutí stehů. Můžeme použít i samovstřebávací stehy. Ze zkušeností víme, že při odstraňování výrůstků na nohách, bývá rekonvalescence o něco delší.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Akutní zánětlivé v ošetřované oblasti,. Poruchu krevní srážlivosti je potřeba hlásit.

CENA ZA ZÁKROK: od 1500 Kč