Zasloužíte si mít krásnou pleť

Toužíte po smyslných rtech, vyhlazených vráskách, pevných obličejových konturách a zahlazených stopách věku a únavy? 

Nechte si pomoci na cestě za svým snem aplikací výplní exklusivních certifikovaných značek s kyselinou hyaluronovou.

SVĚŘTE SE DO MÝCH RUKOU

Poctivá práce

Upřednostňuji kvalitu před kvantitou. Proto garantuji naprostou spokojenost.

24 let zkušeností

Díky bohatým zkušenostem dokáži zvolit správné výplně na daný problém.

Okamžitý efekt

Samotný zákrok je hotový v rámci několika minutovém ošetření.

Přirozené látky

Výplně jsou na bázi kyseliny hyaluronové, která se běžně nachází v těle.

Nevýrazné rty

Úzké nebo nevýrazné rty mohou ženy trápit ve všech věkových kategoriich. Výplň je jedna z nejúčinnějších metod, jak rty opticky zdůraznit, zvětšit nebo vylepšit.

Vrásky

Vrásky okolo nosu a očí, nebo nosoretní rýhy (od nosu ke koutkům úst), vrásky na horním rtu či čele vyřešíte výplněmi. Budete vypadat svěže, odpočinutě a omlazeně.

Povadlé kontury

S přibývajícím věkem a působením gravitace povolují kontury tváře a obličej „padá dolů“. Aplikace výplní pomůžou tvář zpevnit, vylepšit a napnout uvolněné obličejové partie.

Kruhy pod očima
klikněte a zjistíte více

Ať už je příčinou nedostatek spánku, pracovní vytížení nebo genetika, výplněmi můžete znovu dosáhnout podmanivého pohledu a svěžího a mladistvého očního okolí.

Výsledky ošetření výplněmi

Kruhy pod očima

Výplň rtů

Zlepšení línie čelisti (nosoretní rýhy)

Jak to probíhá?

Během zákroku

Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak v místě aplikace. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.

Po zákroku

Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti či drobné modřinky v místě vpichu. Po zákroku zhruba 6 hodin ošetřené místo nemasírujte, nemačkejte a nenamáhejte. Makeup můžete použít nejdříve po 12 hodinách od zákroku. Otok zmizí pozvolna do dvou dnů.

Výsledek

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Hydratace pokožky zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled. Plný účinek se dostaví do 21 dnů, kdy preparát nasaje vodu adaptuje se ve tkáni.

Shrnutí zákroku

Jaké materiály používáme

Restylane

Výborné výplně s 20 letou praxí jsou používány většinou ke zdokonalení rysů obličeje a tvarování kontur, vyplňovaní linek a vrásek.

Juvéderm

Je kolekce dermálních výplní #1 na světě, které disponují 5 různými produkty dle specifckých potřeb. Například zvětšení rtů, hladkému vypnutí pokožky či zvýraznění kontur obličeje.

Stylage

Je řada inovativních zasíťovaných injekčních dermalních plniv, která obsahují kyselinu hyaluronovou a různé antioxidanty pomcí patentované technologie IPN-Like.

Všechny výplně použiváme jen v té nejlepší kvalitě přímo od certifikovaných výrobců a dodavatelů, garantujeme tak maximální kvalitu a spokojenost.

Zkušenosti se zákrokem

Na kliniku paní doktorky Adamcové jsem narazila díky kamarádce, které si nechala aplikovat výplně vrásek kolem očí a „drážek“ na čele. Byla to úžasná proměna a já jsem šťastná, že jsem se také odhodlala kliniku Artmedica navštívit. Paní doktorka mi pomohla vyřešit můj věčný boj s tmavými prohlubněmi pod očima, za což jsem jí moc vděčná.

Dita S., 58 let

Proč se nechat ošetřit právě ode mně?

Kolik to stojí?

Cena zákroku se odvíji od množství a typu spotřebovaného materiálu. Také náročnost ošetření hraje určitou roli. Cena bude přesně vykalkulovaná po osobní konzultaci lékařem. V ceně je zahrnuta příslušná výplň z kyseliny hyaluronové, (liší se pro rozdílné oblasti) , aplikační kanyly či jehly, odborná aplikace školeným lékařem, pozákrokové osmetřeni.

Přijďte se k nám poradit na osobní konzultaci

MUDr. Kateřina Adamcová

Udělat kvalitní diagnostiku a zvolit správnou výplň na daný problém vyžaduje řadu let
zkušeností. Na estetickou, regenerativní a anti-aging medicínu se specializuji už více než 24 let a věřím, že jsem schopná každou pleť doslova rozzářit. 

Každému z pacientů se věnuji osobně a sama aplikuji výplně, jen tak mohu zaručit nejlepší výsledek a prvotřídní péči mým klientům.

Ⓒ 2020 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤