Řekněte sbohem kruhům pod očima

Zbavte se dlouhodobě kruhů pod očima, váčků, prohlubní a vrásek v oční oblasti. Získejte zpět hluboký podmanivý pohled díky bezpečné aplikaci certifikovaných výplní s kyselinou hyaluronovou.

Řekněte sbohem kruhům pod očima

Zbavte se dlouhodobě kruhů pod očima, váčků, prohlubní a vrásek  v oční oblasti. Získejte zpět hluboký podmanivý pohled díky bezpečné aplikaci certifikovaných výplní s kyselinou hyaluronovou.

SVĚŘTE SE DO MÝCH RUKOU

Poctivá práce

Výsledek je viditelný ihned po ošetření, pokožka je omlazená a vyhlazená.  Váš pohled
dostane znovu tu správnou jiskru.

24 let zkušeností

Díky bohatým zkušenostem dokáži zvolit správné výplně na daný problém.

Okamžitý efekt

Samotný zákrok je hotový v rámci několika minutovém ošetření.

Přirozené látky

Výplně jsou na bázi kyseliny hyaluronové, která se běžně nachází v těle.

Okamžitě viditelný efekt

Výsledek je viditelný ihned po ošetření. Váš pohled dostane znovu tu správnou jiskru.

Bezpečná aplikace

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. Její aplikace působí okamžitě a současně podporuje znovuobnovení pokožky.  Kateřina ji aplikuje osobně, ošetření je tedy naprosto bezpečné.

Efektivnější než drahý krém

Krémy nemají zdaleka takový účinek jako výplně kyselinou hyaluronovou. Šetřete tak svůj čas i peněženku.

Dlouhodobý efekt

Délka efektu výplní s kyselinou hyaluronovou je většinou jeden rok. V mnoha případech se po několika letech pokožka obnoví, že výplně nejsou třeba vůbec.

Jak to probíhá?

Během zákroku

Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak v místě aplikace. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.

Po zákroku

Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti či drobné modřinky v místě vpichu. Po zákroku zhruba 6 hodin ošetřené místo nemasírujte, nemačkejte a nenamáhejte. Makeup můžete použít nejdříve po 12 hodinách od zákroku. Otok zmizí pozvolna do dvou dnů.

Výsledek

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Hydratace pokožky zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled. Plný účinek se dostaví do 21 dnů, kdy preparát nasaje vodu adaptuje se ve tkáni.

Shrnutí zákroku

Jaké materiály používáme

Restylane

Výborné výplně s 20 letou praxí jsou používány většinou ke zdokonalení rysů obličeje a tvarování kontur, vyplňovaní linek a vrásek.

Juvéderm

Je kolekce dermálních výplní #1 na světě, které disponují 5 různými produkty dle specifckých potřeb. Například zvětšení rtů, hladkému vypnutí pokožky či zvýraznění kontur obličeje.

Stylage

Je řada inovativních zasíťovaných injekčních dermalních plniv, která obsahují kyselinu hyaluronovou a různé antioxidanty pomcí patentované technologie IPN-Like.

Všechny výplně použiváme jen v té nejlepší kvalitě přímo od certifikovaných výrobců a dodavatelů, garantujeme tak maximální kvalitu a spokojenost.

Příčiny kruhů pod očima

Příčin kruhů pod očima je celá řada. Největší roli hraje nedostatek spánku, alergie, věk či genetické dispozice. Kruhy pod očima mohou být také známkou každodenního stresu, dehydratace, a podobně. Pokožka okolo očního okolí velice jemná a tenká, jsou kruhy pod očima vidět i při zvýšené námaze

Pravým důvodem proč se kruhy pod očima tvoří, je krev, která pulsuje v drobných žilkách a dodává této oblasti modravý tón. Díky tomu člověk působí unaveným dojmem.

Někdy se nestačí jen dobře vyspat

DANA MORÁVKOVÁ

Paní doktorka Adamcová mě zbavila tmavých kruhů, vrásek a povadající jemné kůže v oblasti pod očima. Jsem nadšený její dokonalou péčí a výsledkem.

David R., 38 let

Výsledky ošetření výplněmi

Kruhy pod očima

Výplň rtů

Zlepšení línie čelisti (nosoretní rýhy)

Proč se nechat ošetřit právě ode mně?

Cena vyplní vrásek kyselinou hyaluronovou

Cena zákroku se odvíji od množství a typu spotřebovaného materiálu. Také náročnost ošetření hraje určitou roli. Cena bude přesně vykalkulovaná po osobní konzultaci lékařem. V ceně je zahrnuta příslušná výplň z kyseliny hyaluronové, (liší se pro rozdílné oblasti) , aplikační kanyly či jehly, odborná aplikace školeným lékařem, pozákrokové osmetřeni.

Přijďte se k nám poradit na osobní konzultaci

Aplikace výplní také řeší

Nevýrazné rty

Nevýrazné rty mohou ženy trápit ve všech věkových kategoriich. Výplň je jedna z účinných metod, jak rty opticky zvětšit.

Vrásky

Vrásky okolo nosu a očí, nebo nosoretní rýhy (od nosu ke koutkům úst), vrásky na horním rtu či čele. Všechny vyřešíte výplněmi.

Povadlé kontury

S přibývajícím věkem a působením gravitace povolují kontury tváře a obličej padá dolů. Výplně mohou dodat pleti mladší vzhled.

Kruhy pod očima

Ať už je příčinou nedostatek spánku, pracovní vytížení nebo genetika, výplněmi můžete tento problém efektivně a rychle vyřešit.

MUDr. Kateřina Adamcová

„Kruhy pod očima jsou častým trápením jak žen, tak i mužů. Ženy často utrácí spousty peněz za drahé krémy a ještě dražší korektory a make-upy. Muži si zase mnohdy říkají, že se s tím nedá nic dělat. 

Řešení je ale velice jednoduché, elegantní a dlouhodobé. Aplikací kyseliny hyaluronové dojde nejen k okamžitému a dlouhodobému omlazení očního okolí, ale i postupnému nastartování obnovení pružnosti pleti. 

Aplikací kyseliny hyaluronové budete vypadat svěží, vyspaní „do růžova“ a ušetříte za drahé preparáty, které zdaleka nejsou tak efektivní."

Ⓒ 2020 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤