První a jediné revoluční ošetření pokožky přístrojem eMatrix

eMatrix s technologií frakční radiofrekvence největšího světového výrobce systémů pro estetickou medicínu Syneron/Candela. eMatrix se svou unikátní technologií, která spočívá v bipolární radiofrekvenci, umožňuje rychlou rekonvalescenci a možnost omlazení pleti i v létě!

Přístroj eMatrix

Seznamte se s přístrojem na omlazení pokožky eMatrix, který účinně, ale neinvazivně zregeneruje vaší pokožku, stahne póry, vypne a omladí. eMatrix vám pomůže vyřešit problém s unavenou pokožkou, redukcí vrásek, pigmentací, ale také se striemi a jizvami i po akné. 

Tento unikátní přístroj eMatrix, který využívá radiofrekvenční energii, umožňuje provést zákrok ve třech intenzivních stupních, dle stavu a stáří pokožky. Ošetření trvá dle rozsahu 10 až 40 minut.

Neinvazivní ošetření vrásek s minimálním
poškozením pokožky všech fototypů

Frekvence ošetření se doporučuje 3x za 4 – 5 týdnů. Po ošetření je však nutné nějaký čas používat ochranné krémy s minimálním faktorem 30.
 
Neváhejte a informujte se o efektivním zákroku s minimální rekonvalescencí a viditelným zlepšením po 1 zákroku. Ve srovnání s frakčním laserem je minimálně poškozena pokožka.

Viditelné výsledky prokázané v klinických studiích prováděnými odborníky na estetickou medicínu a minimální čas rekonvalescence umožňují pacientům rychlý návrat k normálním aktivitám jsou aspekty, které pacienti dnes vyžadují.

Cenová dostupnost zákroku otevírá možnost léčby širokému spektru pacientů