Odstranění bradavic a kožních výrůstků a lézí

Zbavte se rychle nevzhledných bradavic a kožních výrustků jednou pro vždy

Vadí Vám kožní výrůstky, bradavice či kožní léze? Vyřešíme!

Odstranění nežádoucích projevů na kůži bez viditelných jizev je možné díky moderní laserové technice s použitím přístroje Pixel C02 laser. Odstranění nežádoucích projevů na kůži bez viditelných jizev je možné díky moderní laserové technice s použitím přístroje Pixel C02 laser. Odpadá přitom šití rány a v některých případech dokonce i injekční znecitlivění. Hlavní výhodou tohoto laserového ošetření je přesnost, minimální krvácení, ničení infekčních zárodků a rychlé hojení, zanechávající při dodržení všech podmínek jen zanedbatelné stopy.

Před tímto ošetřením je nutné vyšetření dermatologem k vyloučení malignity.
Prohlédněte si také:
Jak to probíhá?

Ošetření kožních lézí, výrůstků a bradavic spočívá v laserovém odpařování jednotlivých vrstev pokožky. Laser produkuje velmi silný, přesně zaměřený světelný paprsek, který cíleně zasáhne pouze to ložisko, které chceme odstraňovat. Lékařský výkon laserem se provádí v jednom či několika sezeních dle druhu projevu, který chceme odstranit: jeho rozsahu, hloubky, lokality, charakteru a typu kůže, genetické dispozici, věku, stupni postižení atd.

Co o zákroku říká Petra K.

V oblasti kolene jsem měla vysypané malé “pupínky”. Nefungovalo na ně nic, až na dermatologii jsem se dozvěděla, že se jedná o nějaké malé bradavice, a že mám jít na laser, že na ně nic jiného nepomůže. Na internetu jsem hledala “bradavice a laser” a vypadlo mi několik klinik. Vybrala jsem si Artmedicu a jsem za mou volbu moc ráda.

Slovo paní doktorky

Zákrok v případě drobného projevu není příliš bolestivý, jde o pocit palčivosti či štípání, u větších projevů či plošných zákroků vám doporučíme přiměřený způsob znecitlivění.. Během zákroku je nutné mít nasazeny speciální ochranné brýle či čočky.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.

Cena konzultace s lékařem je 900 Kč

Odhad ceny závisí na

osobní konzultaci

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 900 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤