VITAMÍN C

Infuze Vitaminu C jako bomba v posílení imunity a boji proti chřipce

Posilněte si imunitu vitaminovou infuzí a získejte zbraně proti chřipce a dalším virovým onemocněním.

Vitamínové infuze jsou posledních pár let velmi oblíbené. Momentálně jsou jedním z mála ošetření (kromě dodržování předpisů a hygieny!), které Vám může preventivně, “zevnitř“ pomoct v oblasti posilování imunity a v boji proti virové epidemii COVID-19. Do těla se aplikuje vysoká koncentrace vitamínu C nebo směs vitamínů. Pro představu, aplikovaná dávka je srovnatelná s množstvím vitamínů v 83 kg jablek, 50 kg pomerančů nebo 50 kg citrónů..

Jak to probíhá?

Vysoká koncentrace vitamínu C se podává infuzí přímo do žíly. Zákrok není bolestivý, je zcela bezpečný, aplikovány jsou pouze látky farmaceuticky schválené. Doba trvání je 15-30 min.

Co o zákroku říká Lukáš 39 let

Je to naprostá bomba. Rovnou po odchodu z ordinace jsem se cítil neuvěřitelně plný energie, určitě budu chodit minimálně přes zimu pravidelně.

Slovo paní doktorky

Vitamín C je silný antioxidant, který chrání buňky lidského těla před oxidačními procesy a negativnímu působení volných radikálů – posiluje imunitní systém proti virům, bakteriím a jiným infekcím. Taktéž se účastní syntézy kolagenu, což má vliv na kvalitu pokožky, hojení stavů po nejrůznějších zákrocích apod. Jeho spotřeba stoupá kdykoliv je tělo vystaveno nadměrné fyzické či psychické zátěži, stresu, při rekonvalescenci apod.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Cena za zákrok
Během osobní konzultace probereme Vaše představy, navrhneme nejvhodnější způsob ošetření a stanovíme cenu zákroku.
Cena konzultace s lékařem je 500 Kč

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, udělejte radost svým blízkým a darujte to, po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤