Řešení vrásek a omlazení výplňovými materiály

ZLEPŠÍME CO VĚK A GRAVITACE ZMĚNILA

Aplikace výplňových materiálů je velmi žádanou, jednoduchou a oblíbenou metodou, pomocí níž se lze zbavit hlubokých vrásek kdekoliv na těle. Její obrovskou výhodou je velmi rychlá aplikace a zároveň dobře sledovatelný efekt, jehož výsledky může klient v průběhu ošetření sledovat a ovlivňovat. 

Velmi žádoucí je výsledek např. u vyplnění hlubokých nosoretních rýh, které obtěžují mnoho žen i mužů různého věku. Vhodné výplňové materiály používáme nejčastěji k modelaci rtů, vytvarování nerovnosti nosu, zdůraznění lícních kosti či specifických požadavků klienta. V dnešní době je nejvíce používanou látkou kyselina hyaluronová, která má jedinečnou schopnost vázat na sebe vodu a je velmi důležitou součástí procesu hydratace a regenerace pokožky.

Průběh ošetření

Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Aplikace může být lehce bolestivá, zejména v okolí rtu a z toho důvodu některé výplně již obsahuji anestetikum Lidocain, nebo je zde možnost povrchové anestezie v podobě masti s obsahem Lidocainu, kterou necháme působit zhruba 45 min. Během zákroku může být přítomný tlak a mírné pálení v místě aplikace. Ošetření trvá zhruba 15-20 min. Okamžitě po aplikaci se může přiložit chladivý gelový obklad, pro lepší komfort klienta.

Po zákroku

Těsně po zákroku může být kůže nateklá, zarudlá, může se objevit zvýšená citlivost ošetřené oblasti, drobné modřinky v místě vpichu otok však zmizí pozvolna do dvou dnů. Po dobu jednoho týdne by se klient neměl vystavovat přímému slunci, nenavštěvovat solárium i saunu, necestovat letadlem, vyhnout se aktivnímu sportu a též se nedoporučujeme během 14 dnů kosmetickou tlakovou masáž.

Výsledky ošetření

Výsledek zákroku je ihned viditelný. Hydratace pokožky, zajišťuje její pružnost a pevnost. Pleť je hladká a má přirozeně mladistvý vzhled. Plný účinek se dostaví do 21 dnů, kdy preparát nasaje vodu adaptuje se ve tkáni.

Frekvence a počet ošetření

Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka, která se postupně vstřebává.Působení kyseliny hyaluronové vydrží zhruba 6 až 28 měsíců. Dle typu a umístění výplně.Po tuto dobu bude viditelný výsledek ošetření. Poté se působení kyseliny pozvolna vytrácí a je možné aplikaci opakovat.

Kontraindikace

V těhotenství, laktaci, při autoimunním onemocnění, bakteriální či herpetické infekci. Ošetření se neaplikuje ani u pacientů s nervosvalovým onemocněním. Náš klient je poučen o účinku, aplikovaném přípravku i možných nežádoucích efektech. Vždy podepisuje vstupní anamnézu, informovaný souhlas s procedurou a zároveň je poučen o období po výkonu.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník omlazení očního okolí

*Cena závisí na množství a typu spotřebovaném materiálu od 2500 Kč

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤