Podpůrná vlasová léčba

VLASY JSOU OZDOBOU ŽENY I MUŽE

Vlasy dotváří celkový dojem z člověka, podvědomě je vnímáme při každodenním setkáváním se s různými lidmi. Padání vlasů je v učitém množství přirozené – souvisí s výměnou těch slabých a starých za nové. Jsou však situace , kdy vlasy padají a kštice řídne více než je normální. 

Pomoc přináší vlasová mezoterapie. Ošetření, které dodá pokožky hlavy ty správné živiny pro růst vlasů Lysinky, ustupování a řídnutí vlasů spolu se smutným pohledem na vlasy vyčesané po každém koupání umí ženy i muže pořádně potrápit. Někdy za vypadávání vlasů mohou geny, jindy kolísání hormonální hladiny, stres nebo třeba rychlé zhubnutí.

Průběh ošetření

Při vlasové mezoterapii aplikujeme přímo do pokožky prostředek obsahující růstové faktory, kmenové buňky, vitamíny a další léčivé látky. Spolu s klíčovými živinami tak vlasové kořínky zároveň dostávají impuls k obnově vlasů. Léčivo je do vlasové pokožky aplikováno speciálním injektorem , který omezuje citlivost aplikace. Pře zahájením je možné u citlivých osob nanést do kštice anestetický krém pro maximální komfort ošetření. 

Ošetření trvá zhruba 40 minut.

Výsledky ošetření

Vlasové kořínky dostanou potřebnou výživu. Zlepší se stav pokožky hlavy. Vlasy jsou hustší, silnější a lesklejší. Pokožka se lépe prokrví což napomáhá k výživě a okysličení buněk. Omezí se vypadávání vlasů, vlas je silnější a pružnější.

Frekvence a počet ošetření

Frekvence opakování ošetření odvisí od stavu potíží. Může být jako léčebné až 12 opakování či jako preventivní 2-3 opakování . Odstup ošetření se rovněž liší v souladu s potížemi od 14 denní aplikace u nejtěžších forem až k aplikaci co půl roku/ rok při uržování či prevenci.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění v regresi, nekompenzovaná epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace .Akutní poranění či zánět na pokožce kštice.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník vlasové mezoterapie
* Sleva na balíček pro více ošetření

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤