Plazmaterapie

OMLAZENÍ VLASTNÍ KRVÍ. NENÍ NIC PŘIROZENĚJŠÍHO

Plazmaterapie, je jedinečná metoda aplikace speciálně upravené vlastní krevní plazmy, která pomáhá regenerovat kožní buňky. Přirozenou cestou tak dochází k oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek, podpoře produkce kolagenu v těle nebo k revitalizaci vlasových kořínků.

 Speciálně připravená plazma je obohacena o další růstové faktory a hojivé enzymy. Krevní plazma umožňuje přirozeným, velmi šetrným a bezpečným způsobem proces revitalizace a omlazení nejen kůže a podkoží. 

Hlavními stimulátory pro růst buněk kůže se tak stávají vlastní aplikované části, růstové faktory, krevních destiček. Ty také aktivují kmenové buňky v místě, kam plazmu aplikujeme. Ošetřeni je vhodné pro klienty s velmi citlivou pokožkou i alergiky.

  • Regenerace unavené pleti
  • Vypnutí jemných vrásek pleti
  • Ošetření kruhů pod očima
  • Korekce jizev
  • Revitalizace vlasových kořínků, podpora růstu vlasů
  • Ošetření dekoltu
  • Ošetření pleti krku
Průběh ošetření

Na oblast vpichu se nanese mast obsahující anestetika na dobu 45 min. Zákroku předchází odběr 20 ml krve, ze které se oddělí plazma. Plazmu, získáme odstředěním ve speciálním uzavřeném setu a tu, poté aplikujeme mikrojehličkami do kůže na poškozená místa, Po výkonu je kůže mírně zarudlá, lehce oteklá a z toho důvodu přikládáme chladivé polštářky. Mohou se objevit i drobné modřinky. Ošetření trvá zhruba 20 – 30 minut a závisí na lokaci aplikace.

Výsledky ošetření

Výsledek je viditelný po ihned po aplikaci a zhojení drorbných možných modřinek a dále pak za 2 až 3 týdnech. Výsledek obvykle trvá až 12 měsíců. Elasticita pokožky se v průběhu sezení zlepšuje, dochází k hydrataci, vypnutí a rozjasnění pokožky.

Frekvence a počet ošetření

Pro výraznější efekt se doporučuje zopakovat dvě až tři ošetření v intervalu 2–4 týdnů dle stavu pokožky.

Kontraindikace

V těhotenství, laktaci, v případě onkologických onemocnění, poruchy srážlivosti krve, při akutním infekčním onemocnění, chronických nemocí jater či poruchy krvetvorby.

Náš klient je poučen o účinku, aplikovaném přípravku i možných nežádoucích efektech. Vždy podepisuje vstupní anamnézu, informovaný souhlas s procedurou a zároveň je poučen o období po výkonu.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník plazmaterapie

Cena dle rozsahu ošetření

Od 5000 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Konzultace Praha
+420 722 655 502

Konzultace Karviná
+420 724 111 131

Dáme si kafe nebo čaj. Vyslechnu si vás a společně najdeme tu pravou cestu, jak vás udělat krásnější

  • Prokonzultujeme vaše možnosti
  • Zjistím váš zdravotní stav
  • Objednám vás na zákrok
Cena konzultace je 400 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤