Nechirurgický lifting pomocí nití PDO

Během přirozeného procesu stárnutí dochází spolu se snižováním elasticity pokožky – což má za následek vznik vrásek – i k poklesu tkáně obličeje a krku. Pokud vás trápí tento problém, můžete využít velmi šetrnou techniku vypnutí kůže a vyhlazení vrásek, kterou nabízí metoda lifting PDO nitěmi. 

Lifting nitěmi PDO je technika, která je vhodná pro různé věkové skupiny klientů. Lze ji použít i pro mladší uchazeče (již od 30 let) pro korekci kontur obličeje. Chcete-li podstoupit velmi šetrné liftingové ošetření (a vaše očekávání jsou realistická), pak můžete být vhodným kandidátem pro tuto metodu. 

Cílem této metody je přesunout objem a zpevnit tkáň obličeje a zpomalit fyziologické změny způsobené stárnutím. Jedná se o velmi šetrný zákrok za pomoci speciálních nití bez použití skalpelu a při lokální anestézii. V průběhu zákroku může být ošetřena jedna či více oblastí.

Průběh ošetření

Zákrok je prováděn v místním znecitlivění, které zajistí jeho bezbolestný průběh. Místní anestézie může být kombinována s podáním sedativ. Nit je do podkoží zavedena za pomoci jehly či kanyly tak, aby držela podkoží v požadované poloze. Nit následně zaroste vazivovou tkání, čímž je dosaženo stabilizace nového vzhledu. 

Tento postup je obvykle užíván při řešení pokleslé kůže tváří, pokleslé kůže nad očima a pokleslé kůže brady. Nitě jsou z materiálu PDO polydioxan ,který se již léta používá v plastické chirurgii. Je to materiál nealergizující, plně biokompatibilní.

Výsledky ošetření

Po zákroku bude ošetřovaná plocha mírně oteklá a mohou se objevit i drobné modřinky. Doba rekonvalescence trvá asi jeden týden. Je doporučeno asi 14 dnů po zákroku neprovádět namáhavé pohyby, obzvláště v ošetřované oblasti. Výsledek je po operaci téměř okamžitý, v průběhu několika měsíců se ještě mírně zlepšuje tím, jak vlivem působení nitě v podkoží vznikají kolagenové srůsty, které pomáhají držet podkoží v požadované poloze. 

Niť se vstřebává zhruba za 7-8 měsíců, v průběhu své přítomnosti stimuluje tkáň a liftuje. Efekt zákroku je v závislosti na typu kůže, podkoží a věku pacienta. Efekt za optimálních podmínek je 2-3 roky Proceduru lze v případě potřeby několikrát opakovat.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník ošetření PDO nitěmi

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤