Mezoterapie s kyselinou hyaluronovou a vitamíno-kolagenovými kokteily

OMLAZUJÍCÍ KOKTEIL PRO PRŽNOU A KRÁSNOU PLEŤ

 Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové ,která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne a zpružní.

Průběh ošetření

Před ošetřením danou oblast znecitlivíme krémem s anestetikem. Necháváme ho působit přibližně 0,5–1 hodinu. Pak do kůže aplikujeme kyselinu hyaluronovou, která je pro hydrataci klíčová. Může být obohacená také o vitamíny, minerály, antioxidanty, nukleové kyseliny. Tyto látky pomáhají umocnit výsledný efekt. Aplikujeme dle stavu buď pomocí kanyly , která se zavádí jedním vpichem do pokožky , nebo injektorem, který umožňuje v jedné době aplikaci devíti jehličkami. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20–40 minut. Zákrok je bezbolestný.

Výsledky ošetření

Po ošetření se zlepší vzhled, struktura a pružnost pleti. Zpomalí se proces stárnutí a v kůži se nastartují revitalizační procesy. Ošetření doporučujeme i jako prevenci projevů stárnutí a tvorby vrásek

Frekvence a počet ošetření

Pro co nejdokonalejší efekt se vyplatí podstoupit 3 ošetření v odstupu 2–4 týdnů. Pro udržení optimálního výsledku však stačí zopakovat proceduru přibližně jednou za necelé 4 roky.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Zánět a poranění  na ošetřované kůži.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤