Léčba akné

ZDRAVÁ A HLADKÁ PLEŤ BEZ PUPÍNKŮ NENÍ UTOPIE 

Krásná pleť bez jediného pupínku je přáním mnoha dívek, žen i mužů. Zdálo by se, že akné je typické pro období dospívání, bohužel dovede potrápit i v dospělosti? Akné patří mezi nejčastější kožní onemocnění. Bohužel s sebou mnohdy nese i psychické problémy, a to zejména tehdy, vyskytuje-li se na viditelných místech, například v obličeji. 

Největší podíl na vzniku akné mají hormonální změny, dědičnost, nevhodný životní styl a stres. Odstranění akné je záležitostí složitou a vždy velmi individuální. O zvolení vhodné metody rozhoduje zejména věk, forma akné, lokalita, dřívější terapie a její účinnost i domácí péče o pleť. 

Při léčbě se většinou kombinuje více ošetření. Kombinací různých metod se pak zpravidla dosahuje nejlepších výsledků.

Průběh ošetření

Při prvním vyšetření lékař stanoví stav aknózních změn. Navrhne plán , který zahrnuje případně změnu stravování, životního stylu. Pokud to je nuté porvedene laboratorní odběry, nasadí medikamentozní celkvou či lokální léčbu. Dále navrhne případně další přístrojovu léčbu, která obvykle zahrnuje rovně řešení jizev a hyperpigmentací po akné.

Výsledky ošetření

při dodržování léčebného plánu, jsou výsledky viditelní již dříve než za měsíc.

Frekvence a počet ošetření

Velice individuální , dle stavu pokožky a reaktibilita na navrženou léčbu, obvykle kůra trvá 3 měsíce a následně případné řešení následků po akne ( jizvy, pigmentace…)

Zákrok provádíme nejvýkonnějším a nejmodernější CO2 laserem na našem trhu

CO2 Laser Resurfacing + Pixel technologie pro minimalizaci rizika a doby rekonvalescence. Unikátní laserový frakční resurfacing pokožky nové generace.

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤