Injekční lipolýza

ZBAVTE SE MALÉHO MNOŽSTVÍ TUKU BEZ OPERACE 

Sportujete,spránvě se stravujete, ale v některých partiích vám nežádoucího tuku přece jen malinko přebývá? Nebo vás trápí nevzhledný podbradek, kde se tuku cvičením ani dietou nejspíš nezbavíte? Nevěšte hlavu! Injekční lipolýza vám může pomoci. 

Tohle ambulantní ošetřenízredukuje menší množství tuku nejen v oblasti podbradku, ale i kdekoliv jinde na těle,například v oblasti spodního bříška či vnitřních stehen. Injekční lipolýzu doporučujeme zejména těm, kteří potřebují malinko doladit křivky, potřebují odstranit jen malé množství tuku z dané oblasti a na liposukci to ještě není.

Průběh ošetření

Během lipolýzy lékař vstříkne do tukových polštářků směs účinných látek. Používá k tomu velmi tenkou jehlu, takže vám po ošetření nezůstanou žádné jizvičky. Procedura není nijak bolestivá, a není proto potřeba žádné znecitlivění. Celá aplikace trvá jen pár minut. Po ošetření se však alespoň týden šetřete. Pijte hodně tekutin a zvyšte příjem minerálů.

Výsledky ošetření

Výsledek ošetření je patrný zhruba do měsíce. Vzhledem k tomu, že rozpuštěný tuk z ošetřených oblastí je transportován cestou lymfatických a dále krevních cév k dalšímu zpracování jdo játer , je vhodná v době řešení tukových polštářků strava nízká na obsah tuků. Vhodné je rovněž omezení příjmu alkoholu. Pacientům je doporučováno zvýšený příjem tekutin.

Frekvence a počet ošetření

Abychom dosáhli požadovaného výsledku, u většiny klientů ošetření opakujeme. Počítejte se 2–4 procedurami. Rozestup mezi jednotlivými aplikacemi by měl být minimálně 1–1,5 měsíce. Pokud ošetřujeme oblast podbradku můžeme kombinovat s radiofrekvencí. Kůže podbradku se stáhne, kontury obličeje se vylepší a krásně zvýrazní.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství , laktace.Akutní zánět kůžev ošetřované oblasti. Jaterní onemocnění.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤