Chirurgické odstranění výrůstků na kůži

HEZKÁ PLEŤ POTĚŠÍ A ZVEDNE SEBEVĚDOMÍ

Zbavte se výrůstků na kůži tzv. fibromů jednou pro vždy. Kožní výrůstky neboli fibromy jsou kožní útvary různé velikosti. Vznikají zmnožením okolní tkáně a mívají proto buď stejnou nebo podobnou barvu jako okolní pokožka. Působí však nepřirozeně a mohou být dokonce potenciálním zdrojem rakovinného bujení. Ne nadarmo patří odstranění kožních výrůstků mezi zákroky, které provádíme nejčastěji..

Stejně tak po vyšetření dermatologem odstraňujeme I různé nevy , znaménka. Kvalitní diagnostika dermatologem je nezbytná Způsob odstranění konkrétního výrůstku na kůži závisí nejen na jeho velikosti, ale také na určení jeho typu. 

Výrůstky odstraňujeme klasicky i laserem Odstranění výrůstků na kůži klasickou metodou, tedy vyříznutím, volíme v případě větších kožních útvarů a při podezření, že uvnitř výrůstku probíhají určité změny. Pohodlnější ošetření laserem volíme u menších a bezproblémových útvarů.

Průběh ošetření

Provede se lokální anesteziie opichem. Klasické chirurgické odstranění výrůstku trvá několik minut, . Po vyjmutí výrůstku lékař řez jemnými stehy zašije tak, aby vzniklá jizvička nebyla viditelná. Zákrok se provádí ambulantně. Klient po jeho provedení ihned odchází domů.

Výsledky ošetření

Po chirurgickém odstranění výrůstku vás objednáme na kontrolu a vyjmutí stehů. Můžeme použít i samovstřebávací stehy. Ze zkušeností víme, že při odstraňování výrůstků na nohách, bývá rekonvalescence o něco delší.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Akutní zánětlivé v ošetřované oblasti,. Poruchu krevní srážlivosti je potřeba hlásit.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník chirurgického odstranění výrůstků na kůži

Cena dle rozsahu ošetření

Od 1500 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Konzultace Praha
+420 722 655 502

Konzultace Karviná
+420 724 111 131

Dáme si kafe nebo čaj. Vyslechnu si vás a společně najdeme tu pravou cestu, jak vás udělat krásnější

Cena konzultace je 400 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤