Řešení nadměrného pocení botulotoxinem

Hyperhidróza nebo-li nadměrné pocení je velice nepříjemné a může být společenským handicapem, obzvláště pro lidi, kteří vystupují na veřejnosti nebo často jednají s klienty. Rozhodně to není důsledkem nedostatečné hygieny a možnosti kosmetických přípravků jsou limitované. 

Zvýšená činnost potních žláz se často projevuje lokálně v určitých oblastech těla. Mohou k ní přispívat některé faktory jako je stres, špatná životospráva, úzkostné stavy, deprese atd. Pokud vás trápí hyperhidróza, pak nezoufejte, existuje na to řešení. Aplikace botulotoxinu. Proti pocení působí tak, že zablokuje aktivování potních žláz. 

Produkci potních žláz lze potlačit v několika oblastech:

Průběh ošetření

Aplikace přípravku je téměř bezbolestná .Před šetřením se může provést Minorův ( jod-škrobový) test, který lépe identifikuje místo zvýšeného pocení. Poté je možné aplikovat znecitlivující krém. Nano jehličkou lékař aplikuje botulotoxin do požadované oblasti. Zákrok se provádí ambulantně a samotné ošetření nadměrného pocení botulotoxinem trvá cca 15-20 minut. Účinek přichází pozvolna obvykle během 2 – 10 dnů po zákroku.

Výsledky ošetření

Díky botulotoxinu je nadměrná tvorba potu výrazně omezena. Jeho vylučování se rozloží do větší plochy ostatních částí kůže. Problém se zvýšeným pocením v určité oblasti tak zmizí. Účinek trvá obvykle 7-12 měsíců. Poté je nutné aplikaci zopakovat

Frekvence a počet ošetření

Postačí obvykle jedna  aplikace botulotoxinu do patrií, kde máme záměr  omezit pocení. Další aplikace je nutná až po odeznění účinku, nejdříve za 7 měsíců , nejčastěji za 12 měsíců.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Nervosvalové onemocnění, zánětlivé změny v aplikované oblasti.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník řešení nadměrného pocení botulotoxinem

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤