Liposukce - Mikrolipokavitace LESC

ZBAVTE SE NECHTĚNÝCH TUKOVÝCH POLŠTÁŘKÚ JEDNOU PRO VŽDY 

Nová technologie ultrazvukové liposukce s liftingovým efektem. Mikrolipokavitace (LESC) pracuje se studenou ultrazvukovou sondou o průměru 2 mm přímo v tukové tkáni. Bezpečnost zákroku je zaručena díky umístění kavitační jednotky (30-40Khz) v rukojeti kanyly. 

Teplota přímo na hrotu sondy je pouze 25 stupňů Celsia a nemůže dojít k tepelnému poškození pokožky a okolních tkání při zákroku, tak jako u jiných podobných metod. Zákrok je určen k odstranění nechtěných tukových zásob, především k modelaci těla, včetně liftingu dané oblasti.

Průběh ošetření

Zákrok se provádí v lokální anestezii, je málo invazivní. Z malých 2-3 vpichů či řezů se aplikuje do ošetřované oblasti tumescenční roztok. Následně se tuková vrstva ošetří ultrazvukovou sondou a nechtěný tuk se odsaje. Pacient si oblékne hned po zákroku kompresivní prádlo. Prádlo je potřeba nosit 6 týdnů pro dokonalé zhojení . Zákrok trvá dle velikosti partie od 30-50 min . Není potřeba hospitalizace či dlouhé rekonvalescence.

Výsledky ošetření

Těsně po ošetření, z vpichů může pár dní odtékat tumescenční roztok, jsou vhodné kontroly. Hezký efekt je již viditelný po odložení kompresivního prádla. Konečný a nejkrásnější efekt je patrný zhruba za 3 měsíce po zákroku. Je potřeba si připomenout, že liposukce není metoda hubnutí, ale modelace a řešení „ nezhubnutelných partií„.

Kontraindikace

Nádorová onemocnění, epilepsie, psychické onemocnění, těhotenství, laktace, porucha krevní srážlivosti, nachlazení, infekční onemocnění v době zákroku, nervosvalové onemocnění, autoimunitní onemocnění.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník liposukce - Mikrolipokavitace LESC

Cena zákroku dle rozsahu ošetřované partie

Od 15 000 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Konzultace Praha
+420 722 655 502

Konzultace Karviná
+420 724 111 131

Dáme si kafe nebo čaj. Vyslechnu si vás a společně najdeme tu pravou cestu, jak vás udělat krásnější

Cena konzultace je 400 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤