Permanentní laserová epilace

Nežádoucí projevy na kůži, jako jsou cévní metličky, hemangiomy či pigmentové léze provádíme moderním výkonným laserem Candela GentleLase, který je vybaven dvojitým dynamickým chlazením kůže, čímž mírní bolestivost, minimalizuje poškození a zarudnutí pokožky.

  • Epilace veškerého nechtěného ochlupení na těle
Průběh ošetření

Laserový paprsek působí na pigment chloupku, jehož prostřednictvím ničí vlasovou cibulku. Laser však působí jen na růstovou fázi chloupku , v které se nachází jen jejich část. Před ošetřením musí být pokožka světlá , bez opálení a choupky vyrostlé minimálně 1mm nad povrch kůže. U ošetření citlivých míst (intimní partie) lze použít znecitlivujíví mast. Ošetření je téměř bezbolestné. Doba trvání ošetření je dle rozsahu epilované plochy obvykle asi 20 min.

Výsledky ošetření

Výsledek je patrný po uplynutí několika týdnů od ošetření. Účinek laserového ošetření je nejvýraznější působí-li na tmavé chloupky. S klesající pigmentací chloupku , klesá i účinek ošetření.

Frekvence a počet ošetření

Laserová epilace by se měla podstoupit v sérii 3-4 ošetření, s odstupem individuálním dle chloupků. Po dobu jednoho týdne od ošetření se doporučuje vyvarovat se intenzivního slunění a používat ochranné krémy s SPF 50+.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění,epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Aplikace při kterých hrozí přímý osvit oka. Zánět a poranění n a kůži v místě ošetření epilačním laserem.

Zákrok provádíme na špičkově vybavené klinice v Praze a Karviné.

Ceník permanentní laserové epilace

Cena zákroku dle rozsahu ošetřované partie

Od 600 Kč

Objednat se

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Konzultace Praha
+420 722 655 502

Konzultace Karviná
+420 724 111 131

Dáme si kafe nebo čaj. Vyslechnu si vás a společně najdeme tu pravou cestu, jak vás udělat krásnější

  • Prokonzultujeme vaše možnosti
  • Zjistím váš zdravotní stav
  • Objednám vás na zákrok
Cena konzultace je 400 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤