Ošetření jizev, pórovité, aknózní pleti, omlazení povadlé pleti eMatrix

Sublační radiofrekvence eMatrix je metoda známá také pod označením nechirurgický lifting. 

Metoda radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do hlubokých vrstev pleti. Přístroj na omlazení pokožky eMatrix, který účinně ale neinvazivně zregeneruje pokožku. eMatrix pomáhá účinně vyřešit problém s unavenou pokožkou , vrásky, pigmentacemi , jizvami po akne a striemi.

Průběh ošetření

Po možné lokální anestesii krémem, aplikujeme energii aplikační hlavicí na povrch kůže. Energie proniká do hlubších vrstev kůže a stimuluje ji ke kolagenotvorbě, elastinotvorbě, kůži lehce zahřeje , což je žádoucí. Povrchově na epidermis zanechává pouze malé stopy po kontaktu se sondou .Po ošetřetření eMatrix kůži ošetříme ochranným a pečujícím krémem. Ošetřenou pleť se nedoporučuje chladit a daný den již dále nemazat ani neumývat. 

Další den je možné použití běžného krému i make-upu. Ihned po zákroku je pleť začervenalá, další den se mohou vytvořit stropky, které se však velice brzy odloupu, nebo je můžeme již druhý den maskovat make-upem. Stroupky nestrháváme, odloupnou se samy.

Výsledky ošetření

Dlouhodobý výsledek je zajištěn hloubkovým účinkem přístrojem eMatrix v kůži a vede k vypnutí pleti.Odstraní se nežádoucí povrchové projevy jako jsou vrásky, pigmentové skvrny , jizvičky po akne , strije .Efektu vypnutí je dosahováno postupně, první změny  jsou viditelní již asi měsíc po první aplikaci.

Frekvence a počet ošetření

Doporučují se minimálně 3 ošetření s odstupem 4-6 týdnů. Po šetření je nutí používat ochranné krémy s SPF +50 asi 3 týdny.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění,epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Zánět a poranění n a kůži v místě ošetření, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, nedávné výplně kys.hyaluronovou v ošetřovaných místech, osoby s kovovými implantáty v blízkosti ošetření.

Revoluční novinka k odstranění vrásek, ošetření strií, korekce jizviček po akne a zlepšení vzhledu jizev po úrazech a chirurgických zákrocích.

Unikátní přístroj eMatrix využívá radiofrekvenční energii a umožňuje provést zákrok ve třech intenzivních stupních, dle stavu a stáří pokožky.

Ceník sublační radiofrekvence eMatrix

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤