Omlazující laserové ošetření pleti, zvláště očního okolí

Omlazení očního provádíme speciálním typem laseru Q-switch YAG s možností proměny délky laserového paprsku v kombinaci s laserem Candela GentleLase, který je vybaven dvojitým dynamickým chlazením kůže, čímž mírní bolestivost, minimalizuje poškození a zarudnutí pokožky. Ošetření se zaměřuje na snížení prosvítání modravého zabarvení, snížení nežádoucích pigmentací, vypnutí a zjemnění jemných vrásek podporou kolagenu a elastinogeneze.

Průběh ošetření

Laserový zákrok, jehož cílem je zpevnění pokožky na základě přenosu tepelné energie laseru do patřičně hluboké vrstvy pokožky. Po ozáření pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy. Vlivem podráždění se nastartuje regenerace kolagenních a elastických vláken,Výsledkem je vypnutí pokožky, zjemnění vrásek. Odstranění pigmentací a modravého zabarvení. Ošetření je téměř bezbolestné a trvá přibližně 30 min.

Výsledky ošetření

Ošetření je neinvazivní a proto je výsledek patrný po uběhnutí několika týdnů od ošetření. Pleť se znovu nastartovanou tvorbou kolagenních a elastických vláken stává hladší, vypnutější, zlepšuje se její povrchová textura, redukují se jemné cévky, nerovnosti a jemné vrásky.

Frekvence a počet ošetření

Laserová rejuvenace očního okolí by se měla podstoupit 1-3 v průběhu měsíce ( dle stavu ) v jedno roce. Po dobu jednoho týdne od ošetření je nuté vyvarovat se intenzivního slunění a používat ochranné krémy s SPF +50.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Aplikace při kterých hrozí přímý osvit oka. Zánět a poranění n a kůži v místě ošetření laserem.

Zákrok provádíme špičkovým laserem s dvojitým chlazením kůže

Špičkový účinný a neinvazivní laser nové generace. Po proceduře nevznikají spáleniny, strupy ani jizvy.

Ceník omlazení očního okolí

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤