Omlazení pleti frakčním Pixel CO2 laserem

MĚJTE PRUŽNOU PLEŤ BEZ PIGMENTACÍ

Pixel CO2 frakční laser umožňuje provádět frakční ablační resurfacing pokožky; umožňuje vysoce efektivní ošetření sluncem poškozené pleti, jizev po akné a odstranění vrásek s minimálními otoky a podrážděním, minimální dobou rekonvalescence a nepohodlí pacienta. Frakční laser Pixel CO 2 vytváří ablační zóny (čtvercové matrice bodů), které představují pouze 20% celkové ošetřované oblasti, okolní oblast zůstává nedotčena. 

Tato nedotčená oblast potom slouží jako zásobník pro rychlé hojení cíleně poškozené tkáně. Hojení poškozené tkáně probíhá rychleji prostřednictvím migrace keratinocytů z nepoškozené tkáně. Tím, že se poškozená oblast rychle reepitelizuje, snižuje se riziko infekce a nežádoucích vedlejších jevů.

Průběh ošetření

40 minut před zákrokem lékař na ošetřovanou oblast nanese znecitlivující krém. Ped ošetřením pacient dostane ochranné brýle.Pixel CO 2 frakční laser aplikuje laserovou energii přes holografické čočky, které rozdělí paprsek na 49 nebo 81 mikroskopických paprsků nebo pixelů (bodů). Výsledkem je ablace, odpaření epidermis a vytvoření mikroskopických sloupců termálního poškození, které zasahují hluboko do kůže a silně stimulují tvorbu nového kolagenu.Frakčním laserem Pixel CO2 je dosahováno výborných výsledků obdobných jako při použití tradičních CO 2 laserů, avšak při eliminaci traumatických vedlejších efektů, minimalizaci doby rekonvalescence a nepohodlí pacienta. Ošetření např.celého obličeje frakčním laserem trvá zhruba 30 minut.

Výsledky ošetření

Výsledek závisí na na radikálnosti zákroku. Frakční resurfacing odstraní hlubší vrásky, sluneční i senilní pigmentové skvrny, jizvy po akné a rozšířené póry. Zákrok stimuluje novotvorbu kolagenu v hlubších vrstvách kůže, několik měsíců po ošetření se tak pleť vypína a zpevňuje. Výsledný efekt je vidět hned, jak se kůže zahojí, definitivní výsledek čekejte za 3 měsíce. Po ošetření neablačním laserem je kůže den dva lehce zarudlá a oteklá, po několika dnech můžete použít makeup. Hojení a obnova svrchní vrstvy pokožky trvá 3 až 6 dní. Oblast ošetřená frakčním Pixel CO2 laserem musí být 3 měsíce po výkonu chráněna před UV zářením krémem s SPF 50+.

Frekvence a počet ošetření

Počet opakování ošetření je závislé na intenzitě, tedy radikálnosti ošetření.Mnohdy stačí pouze jedno radikálnější ošetření laserem, efekt pak vydrží 3 až 5 let. Refrakční lasery proces stárnutí zpomalí. Výsledek a výdrž můžete ovlinit zdravým životním stylem, dostatkem pohybu, životosprávou, dostatkem spánku, hydratací pokožky a důslenou ochranou před sluncem krémy s SPF 50+

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Aplikace při kterých hrozí přímý osvit oka. Zánět a poranění n a kůži v místě ošetření laserem.

Zákrok provádíme nejvýkonnějším a nejmodernější CO2 laserem na našem trhu

CO2 Laser Resurfacing + Pixel technologie pro minimalizaci rizika a doby rekonvalescence. Unikátní laserový frakční resurfacing pokožky nové generace.

Ceník omlazení očního okolí

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤