Odstranění metliček, pigmentací, hemangiomů na kůži

Nežádoucí projevy na kůži, jako jsou cévní metličky, hemangiomy či pigmentové léze provádíme moderním výkonným laserem Candela GentleLase, který je vybaven dvojitým dynamickým chlazením kůže, čímž mírní bolestivost, minimalizuje poškození a zarudnutí pokožky.

Průběh ošetření

Laserové ošetření spočívá v zaměření energie záblesku pouze na místo problému pokožky pacienta, a proto nezpůsobí plošné tepelné poškození tkáně.Výkon je vnímán jako štpnutí gumičkou.Před ošetřením je možné použít anestetický krém.Zákrok trvá dle rozsahu průměrně 20 min.

Výsledky ošetření

Po ošetření se může vytvořit modřinka, stroupek či puchýřek.U jednotlivých ošetření se výsledky liší.Po dobu několika týdnů od ošetření se doporučuje vyvarovat se intenzivního slunění a používat ochranné krémy s SPF +50.

Kontraindikace

Onkologické onemocnění, epilepsie, febrilní stavy, těhotenství a laktace. Aplikace při kterých hrozí přímý osvit oka. Zánět a poranění n a kůži v místě ošetření laserem.

Zákrok provádíme špičkovým laserem s dvojitým chlazením kůže

Candelou patentované DCD chlazení představuje počítačově řízené pulzní chlazení pokožky synchronizované s výstřely laseru. 

Cena laserového ošetření

Darujte krásu

Dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok

Blíží se Vánoce, tak proč neudělat radost svým blízkým tím, že jim darujete něco po čem ve skrytu duše touží.

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤