Řešení liftingu APTOS

MUDr. Kateřina Adamcová

Velmi šetrná technika vypnutí kůže a vyhlazení vrásek bez použití skalpelu s prvními výsledky do jednoho týdne.

Přijďte se k nám poradit na osobní konzultaci

300 +
Spokojených klientů
1
let zkušeností
1
revoluční metoda
1
moderní kliniky

Co je to niťový lifting

Niťový lifting, označován také jako 3D lifting obličeje je naprosto revoluční metoda vyhlazení obličeje a to neinvazivní metodou, respektive bez použití skalpelu. Aplikací APTOS nití ošetření získává další rozměr liftingu. Kromě vypnutí pokožky, složení nití s kyselinou hyaluronovou podporuje samovolné vstřebání do tkáně. Tato kombinace vyživuje vaši pokožku a zesiluje efekt liftingu ještě dlouho po zákroku.

Efekt aplikaci APTOS mezonití je prakticky okamžitý, dokonce se v průběhu několika měsíců ještě zlepšuje. To proto, že dochází ke kolagenovým reakcím, které omlazují pleť a dodaji obličeji tu správnou výživu.

Proměny díky niťovému liftingu

Modelace brady

Modelace rtů

Vyhlazení vrásek na čele

Niťový lifting dělám pro zajištění těch nejlepších výsledků

MUDr. Kateřina Adamcová

Proč niťový lifting od Kateřiny Adamcové?

Niťový lifting umím nejlépe

Jsem jedna ze tří školitelů pro niťový lifting v Česku a Slovensku!

„Tvář nás reprezentuje každý den, každou chvíli. Já bych tu svou dala pouze těm nějlepším v oboru pro daný zákrok. Kdo je lepší volba než školitel a trenér jiných lékařů? 

Se svou odborností v oblasti chirurgie hlavy a krku si troufnu říci, že provedení je maximálně precizní a to se projevuje na velké spokojenosti klientů a regeneraci bez komplikací.“ 

MUDr. Kateřina Adamcová

Jak to probíhá

Rychle a neinvazivně

Zákrok probíhá při lokálním znecitlivění s velmi tenkými jehlami v lokální anestezii

Před zákrokem

Konzultace

Je pro mě velmi důležité, abych vás před samotným zákrokem poznala, a proto vás pozvu na osobní konzultaci, na které probereme vaše představy a očekávání změny díky niťovému liftingu.

Po konzultaci vám předám náš prospekt s výhodami a popisem niťového liftingu, abyste si jej mohla v klidu prostudovat a promyslet případné další dotazy. 

Před samotným zákrokem vše ještě jednou spolu projdeme, aby zmizely i ty nejmenší pochybnosti.

Samotný zákrok

Znecitlivění pokožky

Před liftingem obličeje vám pokožku znecitlivím, což zajistí zcela bezbolestný průběh.

Místní anestézie může být u citlivých jedinců kombinována s podáním sedativ.

Aplikace niťového liftingu

Niť do podkoží zavedu pomocí jehly či kanyly o průměru 1,2 milimetrů a tím udržím pokožku v požadované poloze. 

Po zákroku

Den rekonvalescence (doporučení)

Po zákroku nejste nijak zvlášť limitovaná, ale doporučujeme odpočinkový režim. Také vám dám pár tipů, jak můžete o svou pleť dále pečovat a docílit tak maximálního výsledku.

Základní opatření na jeden týden

1. týden po zákroku: budete nosit co nejčastěji kompresní, faceliftingovou masku. Svou pleť se snažte co nejméně namáhat, takže žádné žvýkačky a omezit úsměvy 🙂

2. – 6. týden po zákroku: můžete masku přes den odložit a nasadit si ji až na spaní

Pamatujte: První týden je velice důležité zvýšit pozornost a poslouchat své tělo, je těžké říkat, co se smí a co se nesmí, sami poznáte, co vám tělo dovolí a co bude nepříjemné. 

Pokud by ale nastala jakákoliv situace a nebyli jste si jistí jsme pro vás stále na příjmu.

První známky změny do konce týdne

Někdy se mohou po zákroku v místě vpichu vyskytnout jemné modřinky. Ty samy zmizí již po pár dnech. Většina naších klientů si již od prvního týdne po zákroku pochvaluje svůj nový vzhled a vypnutou pokožku.

MUDr. Kateřina Adamcová

Neustále se vzdělávám, abych svým klientům mohla poskytnout prvotřídní péči. Specializuji se především na estetickou, regenerativní a anti-aging medicínu. 

Dále také na chirurgii v oblasti hlavy a krku, otorinolaryngologii nebo na liftingové metody nitěmi PDI a APTOS. Samozřejmostí je u mě aplikace výplňových materiálů, aplikace botolotoxinu nebo modelační techniky kyselinou hyaluronovou. Na denní bázi také pracuji s frakčním CO2 laserem, alexandritovým laserem nebo odstraňuji tetování a permanentní make-up pomocí Q switch YAG laseru. 

V neposlední řadě, působím v oblasti sublanční radiofrekvence nebo provádím ultrazvukové mikrolipokavitační liposukce LESC, které dále školím. Mohu také nabídnout aplikaci chemického peelingu a dermabraze nebo služby v oblasti dietologie. 

Domluvte si s námi konzultaci, jak Vás můžeme udělat krásnější

Cena konzultace je 500 Kč

Ⓒ 2018 Vytvořeno s láskou ke kráse ❤